5 powodów, dla których warto zatrudnić firmę importową
5 powodów, dla których warto zatrudnić firmę importową

5 powodów, dla których warto zatrudnić firmę importową

[ad_1]

Sprowadzenie samochodu lub motocykla z USA to czasochłonny proces, pełen zawiłych formalności. Wielu klientów chcących sprowadzić pojazd z Ameryki decyduje się na wsparcie firmy importowej. Jakie są tego zalety?

1. Zaoszczędzisz czas

Zwykle sprowadzenie samochodu trwa od 6 do 8 tygodni. Nie każdy ma czas na załatwienie dodatkowych formalności, poza czasem potrzebnym na zapoznanie się z całym procesem importu. Importuj samochód z USA do Polski kojarzy się nie tylko z organizacją jej transportu. Ponadto importer ma do czynienia z wieloma formalnościami podatkowymi i celnymi, nie mówiąc już o ewentualnych sytuacjach kryzysowych, takich jak utrata dokumentów. Dla osoby, która nie miała wcześniej styczności z importem, może to przysporzyć wielu niewygodnych trudności.

2. Zminimalizujesz swoje wydatki

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy importującej klient może mieć pewność, że proces sprowadzenia jego samochodu zostanie zoptymalizowany tak, aby przyniósł jak najwięcej korzyści, ponosząc przy tym możliwie najniższe koszty. Wiele z nich zależy od wyboru domu aukcyjnego, portu morskiego itp., które firma importująca doskonale zna dzięki swojemu doświadczeniu. Uwzględniając oczekiwania i potrzeby klienta zapewni mu najkorzystniejsze warunki sprowadzenia pojazdu z USA.

3. Otrzymasz najlepsze oferty

Główną różnicą pomiędzy osobą prywatną a firmą importującą jest dostęp do ofert sprzedaży. Tylko wyspecjalizowane domy aukcyjne wystawiają aukcje w pełni uczciwych i sprawdzonych sprzedawców, a firmy importujące mają nieograniczony dostęp do takich ofert. Osoby prywatne często nie widzą najciekawszych ofert, przez co mogą przegapić szansę na dobry samochód lub motocykl w atrakcyjnej cenie.

4. Unikniesz pułapek nieuczciwych sprzedawców

Rynek sprzedaży używanych (i często uszkodzonych) samochodów niedoświadczonym importerom kryje w sobie wiele niebezpieczeństw.

Jednym z najczęstszych błędów wynikających z braku doświadczenia w sprowadzaniu pojazdów jest zakup bardzo uszkodzonych aut. Nie każdy amator amerykańskich samochodów wie, że w Polsce samochód z uszkodzeniami przekraczającymi 70% nie zostanie zarejestrowany. Samochód taki zostanie zakwalifikowany jako odpad, a organ celny może nałożyć na importera karę w wysokości do 50 000 zł za „nielegalny międzynarodowy przewóz odpadów”. złotych. Podobnych zagrożeń jest więcej, ale profesjonalne firmy importowe są na nie odpowiednio przygotowane.

5. Upewnisz się, że zakupisz

Wiele osób zainteresowanych sprowadzeniem pojazdu zza oceanu nie może sobie pozwolić na wyjazd do Stanów Zjednoczonych tylko po to, aby osobiście sprawdzić wybrany samochód. Większość ocenia, że ​​stan faktyczny jest zgodny z opisem aukcji i nie do końca jest pewni, co faktycznie trafi do Polski. Dzięki pomocy firmy importowej, która ma swoich przedstawicieli w Ameryce, klient może mieć 100% pewność, że dokonuje zakupu rzetelnego, zgodnie z deklaracjami aukcyjnymi sprzedającego.

Nie ma miejsca na zamieszanie i kupowanie kota w worku przy zakupie samochodu i wysyłce go z USA. O wiele bardziej racjonalne wydaje się inwestowanie pieniędzy w pomoc zaufanej firmy importowej, niż ryzykowanie utraty znacznie większej ilości pieniędzy, czasu i energii. Poznać koszt sprowadzenia auta z USA.

[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort