Auto z Niemiec? Co dalej? #Auto27 - SPRZEDAŻ od Kuchni! Lepiej zobacz więcej. Może to coś pomoże!
Auto z Niemiec? Co dalej? #Auto27 - SPRZEDAŻ od Kuchni! Lepiej zobacz więcej. Może to coś pomoże!

Auto z Niemiec? Co dalej? #Auto27 – SPRZEDAŻ od Kuchni! Lepiej zobacz więcej. Może to coś pomoże!Auto z Niemiec?
Co muszę wiedzieć wiedzieć?
Jakie dokumenty, co, jak, kiedy?

Zobacz moje video! Może znajdziesz odpowiedź na jakieś pytanie.

Ten materiał pokazuje jak wygląda od wewnętrznej strony sprzedaż auta!

#AUTO27 – WYŻSZA KULTURA SPRZEDAŻY AUT.

Subskrybuj KANAŁ Auto27 – warto!!!!!

509333603
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Wyselekcjonowane Auta z Niemiec! Sprzedaż / Doradztwo / Zamówienie

Moją główną wartością jest zaufanie.
To w oparciu o nie buduje swoją pozycję na rynku sprzedaży samochodów używanych.
Chcę aby oględziny pojazdów, które posiadam w ofercie były tylko formalnością na drodze zakupowej, a nie rozczarowującą weryfikacją opisu z rzeczywistością.
Dlatego aby sprostać wymaganiom moich klientów publikuję dodatkowe materiały multimedialne do każdego sprzedawanego samochodu, które pozwolą dokonać wstępnej wirtualnej wizyty bez wychodzenia z domu. Wejdź w ogłoszenie i kliknij na dostępną prezentację VIDEO.
Do każdego samochodu wystawiam fakturę, dzięki czemu kupujący nie płaci podatku PCC 2%.
AUTO27 – WYŻSZA KULTURA SPRZEDAŻY AUT!
#AUTO27 – SAFETY&COMFORT

Jeśli szukasz auta i chcesz aby ono spełniało Twoje wymagania – zadzwoń do mnie – sprowadzam auta tylko z Niemiec od 13 lat.
Od Kwietnia 2020r. publikuje na YouTube filmy z prezentacjami sprowadzonych aut, które jak sam możesz zauważyć nie bez przyczyny dość szybko się sprzedają. Przepis na dobre auto z Niemiec to doskonałe kontakty z SERWISAMI ( DEALERAMI) oraz zakup aut BEZWYPADKOWYCH i UCZCIWYCH!
Po tamtej stronie granicy mam niezwykłego profesjonalistę, który posiada szósty zmysł tropiciela dobrych samochodów – dzięki pełnej współpracy i jego znajomości specyfiki rynku niemieckiego Ty możesz w pełni korzystać z naszej współpracy kupując auto spełniające wszelkie wymagania bez żadnych znaków zapytania.

O dobrą opinię i zaufanie trzeba sobie ciężko zapracować – prowadzę jednoosobową firmę, auta sprzedaje z pod domu i przede wszystkim szanuje klientów. Oferowane przeze mnie auta są dokładnie wyselekcjonowane i sprawdzone.

Zapraszam do kontaktu:
509333603
niemieckieauto27@gmail.com

Często mam auta, które są już sprowadzone, a nie są wystawione do sprzedaży na żadnym portalu ogłoszeniowym, bo sprzedają się z polecenia moich klientów – dlatego czasami warto zadzwonić i zapytać. Może zdarzyć się tak, że Twoje wymarzone auto już u mnie czeka……..

Jeśli widzisz na OtoMoto ogłoszenie z Iławy i w jego nagłówku jest:
#AUTO27*Film*
–To właśnie moje auto!

Inni niekiedy kopiują moje opisy i starają się upodobnić swoją ofertę do mojej – to normalne, że kiedy widzą jak szybko moje auta znajdują nowych właścicieli chcą działać na zasadzie bycia ksero…..
Ale Ty masz możliwość wyboru Oryginału – czyli Firmy, człowieka, który ciężko pracuje aby każdym sprzedanym autem zmieniać stereotyp o tym, że sprzedający importowane auta są niewiarygodni.
Moje oferty to rzetelne opisy, nie retuszowane zdjęcia i filmy tworzone po to abyś mógł dokładnie zobaczyć co mam do zaoferowania.

Ty ciężko pracujesz, żeby kupić za własne pieniądze samochód – Ja ciężko pracuje żeby Twoje pieniądze były dobrze zainwestowane.
Sprawdź sam………. są jeszcze importerzy, którzy zwyczajnie są uczciwi.
Zapraszam!
Auto27

Importowane z Youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwagi (5)

Adam Palider

A jeśli samochod jest sprowadzony z Niemiec bez ubezpieczenia OC A więc nie ma tablic rejestracyjnych to co teraz zrobić???Pozdrawiam

Łukasz Waryszewski

Bardzo mi się podoba prezentacja. Wszystko czarne na białym.Bez ukrytych wad i co najważniejsze uszanowanie kupującego(opony, paliwo itp.)Pozdrawiam 🙂Brawo👋

SŁAWEK MICHALSKI

Cześć super podobało mi się

marcin6544

Jak bede wymieniać samochód to zgłosze sie do Pana:)

marcin6544

Pan jest boski i super sprzedawca!!Szacunek 🙂

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

IMPORT/EXPORT NA SAMOLOCIE - CHORY SPOSÓB - GTA ONLINE

IMPORT/EXPORT NA SAMOLOCIE - CHORY SPOSÓB - GTA ONLINE

admin
4 stycznia, 2022
DONATE(Przeczytam twoj donate w poniedzialkowym odcinku „PYTANKA”): https://tipanddonation.com/plbachuspl-4463 —————————————————- Instagram: https://www.instagram.com/to_ja_bachus/ —————————————————- ZAPRASZAM NA DISCORDA: https://discord.gg/VjSBP9K —————————————– #gtaonline...
Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort