bezpiecznie przywieź samochody z USA
bezpiecznie przywieź samochody z USA

bezpiecznie przywieź samochody z USA

[ad_1]

Coraz większą popularnością cieszy się zakup samochodu na tzw. wielką wodę. Procesowi temu sprzyja możliwość uzyskania wyjątkowego, rzadkiego pojazdu w atrakcyjnej cenie. Jest to możliwe dzięki dobrej koniunkturze gospodarczej w USA. Kilkuletnie samochody są tam wymieniane na nowe, a następnie wystawiane na sprzedaż po niskich cenach.

Pomimo licznych opłat importowych, które trzeba zapłacić, sprowadzając samochód z Ameryki, proces ten jest nadal opłacalny. Ważne jest jednak, aby wyszukiwać oferty samochodów tylko na sprawdzonych i bezpiecznych portalach aukcyjnych. Samochody z USA Copart to gwarancja sprowadzenia pojazdu, którego stan techniczny będzie odpowiadał treści ogłoszenia.

Czy import z USA jest korzystny?

Wiele osób sceptycznie podchodzi do opłacalności importu samochodów z USA. Ogromna odległość wykluczająca możliwość oględzin pojazdu, wieloetapowy proces transportu oraz liczne opłaty importowe wydają się nie doceniać korzyści płynących z sprowadzenia auta z tej lokalizacji. Tymczasem zdecydowanie warto zainteresować się tym procesem.

Mimo tych wszystkich aspektów sprowadzenie auta z USA wciąż może być nie tylko opłacalne, ale nawet stanowić przedmiot zainteresowania życia. Skąd ta korzyść? Przede wszystkim są to bardzo dobre warunki materialne. Sytuacja ekonomiczna przeciętnego Amerykanina jest znacznie lepsza niż przeciętnego Europejczyka. Wpływa to na fakt, że mieszkańcy USA rzadko naprawiają swoje samochody.

Nawet stosunkowo niewielkie wady czy uszkodzenia mogą być sygnałem do zakupu nowego auta i wystawienia poprzedniego (kilkuletniego) na sprzedaż. Chęć szybkiego pozbycia się pojazdu przekłada się z kolei na niskie ceny charakterystyczne dla amerykańskiego motoryzacyjnego rynku wtórnego. Z tego powodu import samochodów do Europy z USA może być bardzo opłacalny. To okazja do zakupu dobrego samochodu w wyjątkowo korzystnej cenie.

Kupimy i przewieziemy Twój samochód z USA i Kanady

Przejdź do kontaktu i zamów import samochodu już teraz.

Kupować kota w worku?

Kupowanie samochodu z Ameryki wydaje się dla wielu osób zbyt dużym ryzykiem. Złe doświadczenia z nieuczciwymi sprzedawcami na rodzimym rynku, takie jak sfałszowany przebieg, zafałszowanie rzeczywistego stanu technicznego pojazdu i jednocześnie brak możliwości oględzin auta zakupionego w USA, sprawiają wrażenie kupowania tak- o nazwie „Kot w worku”. I rzeczywiście trochę tak jest.

Zamiar zdobycia luksusowego samochodu wiąże się z poważną inwestycją. Nie jest tajemnicą, że przeznaczanie dużej kwoty wiąże się z chęcią uniknięcia utraty finansów. A jednak należy zauważyć, że podobnie jak na europejskich rynkach wtórnych, także na amerykańskich mogą pojawić się oszuści, którzy handlują wrakami określanymi jako w pełni sprawne samochody.

Nie oznacza to jednak, że należy zaniechać całego procesu. Mówiąc najprościej, trzeba to prowadzić mądrze. Co to znaczy? Przede wszystkim pierwszy krok związany z zakupem samochodu, czyli wymyślenie odpowiedniej oferty, powinien być wykonywany tylko w sprawdzonych miejscach gwarantujących bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Istnieją zaufane portale aukcyjne, które współpracują tylko z uczciwymi dealerami, których oferty były wielokrotnie sprawdzane. Więc nie musisz kupować kota w worku. Samochody z USA Copart można bezpiecznie kupić.

Copart – co to jest?

Copart to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów aukcyjnych w USA, skupiający się na branży motoryzacyjnej. Serwis grupuje reklamy ciężarówek, samochodów i motocykli. Mogą tam kupować zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, np. salony samochodowe.

Co najważniejsze, Copart to bardzo bezpieczny portal. Właściciele współpracują tylko ze sprawdzonymi dealerami, których nie znaleziono przy próbie oszustwa. Stan techniczny wystawianych samochodów jest zgodny z treścią ogłoszenia. Dlatego jeśli masz zamiar znaleźć dobrą okazję na zakup wyjątkowego samochodu, warto poszukać oferty na Copart.

Doświadczenie

Copart to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które gwarantuje jakość. Oznacza to, że serwis aukcyjny przez lata budował sieć profesjonalnych i sprawdzonych kontaktów, co dziś umożliwia dokonywanie bezpiecznych zakupów nawet na odległość. Firma została założona w 1982 roku.

Firma współpracuje zarówno ze sprzedawcami prywatnymi, jak i zleceniodawcami prowizji, licencjonowanymi dealerami, ale także z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Na portalu możemy znaleźć oferty na samochody sprawne, a także uszkodzony oraz zdarzenia powypadkowe, które bardzo często są wystawiane przez przedstawicieli firm ubezpieczeniowych.

Dla kogo przeznaczony jest portal?

Powiedziano już, że w Portalu Motoryzacyjnym Copart mogą licytować zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Warunkiem jest osiągnięcie pełnoletności. Aby móc rozpocząć licytację, musisz najpierw zarejestrować konto. Ten krok jest całkowicie bezpłatny. Następnie, w ciągu siedmiu dni od założenia konta, musisz się przynajmniej raz zalogować, w przeciwnym razie Twoje konto będzie nieważne.

Następnym krokiem jest uwierzytelnienie Twojej tożsamości. Aby to zrobić, musisz przesłać aktualny dokument wydany przez rząd, najlepiej dowód osobisty. Oczywiście mówimy o skanie. Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą będą musieli również przesłać kilka innych dokumentów. Należą do nich zaświadczenie biznesowe, identyfikator podatkowy, wielostanowy formularz podatkowy i formularz oświadczenia.

Streszczenie

Zakup samochodu na amerykańskim rynku wtórnym może być bardzo opłacalny pomimo wielu dodatkowych opłat. Proces ten może jednak wiązać się z pewnym ryzykiem związanym z brakiem możliwości przeprowadzenia oględzin pojazdu i oszacowania jego rzeczywistego stanu technicznego. Z tego powodu warto szukać ofert tylko w sprawdzonych i zaufanych serwisach aukcyjnych, takich jak Copart.

Takie usługi współpracują tylko ze sprawdzonymi i uczciwymi sprzedawcami, co gwarantuje, że nie sprowadzimy wraku do Polski. Zdecydowanie najkorzystniejszą opcją jest skorzystanie z pomocy doświadczonej i profesjonalnej firmy świadczącej usługi pośrednictwa w imporcie samochodów z USA..

Specjaliści pracujący w takich firmach mają sieć kontaktów, mają możliwość sprawdzenia samochodu i załatwienia za nas wszystkich niezbędnych formalności.[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort