Czy import aut z USA wymaga wielu formalności?
Czy import aut z USA wymaga wielu formalności?

Czy import aut z USA wymaga wielu formalności?

[ad_1]

W Europie nadal bardzo popularne są samochody z USA. Jeśli weźmiemy pod uwagę koszty związane z sprowadzeniem danego modelu samochodu ze Stanów, a zakupem go w Polsce, matematyka nadal absolutnie pokazuje, że pojazd z USA można kupić znacznie taniej. Sprowadzenie samochodu z USA nie jest jednak łatwe, ponieważ proces ten wiąże się z wieloma formalnościami. Aby nie tracić czasu na wypełnianie sterty dokumentów, warto skorzystać z usług pośrednika.

Czy warto sprowadzać samochód z USA?

Absolutnie. Przede wszystkim opłaca się przywieźć samochód z wyższej półki, który w polskim salonie kupilibyśmy drożej. Wiele osób również decyduje sięimport aut z USAchcąc przywrócić amerykański klasyk. Takie auta to wciąż wyjątki na polskich drogach. Dlatego też, jeśli chcemy wykorzystać na drodze wyjątkowe auto, dobrym pomysłem będzie przywiezienie samochodu typowo amerykańskiego. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą samochodów amerykańskich.

Dlaczego warto kupić samochód z USA przez pośrednika?

Jeśli nie chcesz tracić czasu na wypełnianie stosu dokumentów lub nie masz jeszcze upragnionego samochodu, najlepiej skorzystać z usług pośrednika. Pośrednik zajmie się za Ciebie wszystkimi sprawami, począwszy od odbioru auta z miejsca sprzedaży, poprzez przetransportowanie go na plac rozładunkowy, monitorowanie transportu do portu docelowego, a skończywszy na dostarczeniu pojazdu pod wskazany adres. Jeśliimport aut z USAobcy tobie, lepiej zostawić temat profesjonalistom. Skontaktuj się z nami i ciesz się jazdą amerykańskim samochodem jak najszybciej!

Zakup samochodu od osoby fizycznej

Jeśli zdecydujesz się na zakup samodzielnie od osoby fizycznej, proces sprowadzania pojazdu znacznie się wydłuży. Po znalezieniu samochodu na jednym ze znanych portali aukcyjnych, najpierw musimy sprawdzić jego historię na CARFAX. Gdy już kupimy samochód, pozostaje nam udać się do Stanów po swoją nieruchomość. Po przybyciu na miejsce będziemy musieli wykupić transport do portu wyjścia, a następnie wykupić usługi przewoźnika morskiego i sprowadzić pojazd do Polski. Jak widać, sam proces sprowadzania auta z USA jest dużo bardziej kłopotliwy.

Formalności w Polsce

Gdy amerykański samochód dotrze do Polski, ostatnim krokiem jest jego rejestracja. Aby zarejestrować pojazd musimy przygotować m.in. wniosek o rejestrację pojazdu, poprzedni dowód rejestracyjny pojazdu, dowód odprawy celnej, dokument własności lub świadectwo pochodzenia, dowód osobisty oraz oryginał faktury zakupu. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zadzwoń do nas – pomożemy i doradzimy we wszystkim!

Poczta Czy import aut z USA wymaga wielu formalności? pojawił się pierwszy Powozy z Ameryki.

[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort