Czy warto kupować gotowe racje żywnościowe?
Czy warto kupować gotowe racje żywnościowe?

Czy warto kupować gotowe racje żywnościowe?



Czy warto kupować gotowe pakiety racji żywnościowych, czy może lepiej zrobić własne racje żywnościowe z produktów, które nam smakują? W tym odcinku sprawdzimy zawartość „Pakietu przetrwaniowego 2” firmy Arpol i zestawu, który sam sobie złożyłem.

Racje Seven Oceans:
http://bit.ly/2c7IqsK

Film o tym, czy warto robić wszystko zawsze samemu:
https://www.youtube.com/watch?v=0_KH9F4-YrQ

Film o prostym i tanim zapasie żywności na pół roku:
https://www.youtube.com/watch?v=fhSYZfM4YcA

Sklep KARALUCH ze sprzętem na trudne czasy:
http://bit.ly/2ciaGtX

Nasz blog: http://domowy-survival.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/domowy.survival/
Facebookowa grupa dla fanów: https://www.facebook.com/groups/domowysurvival/
Instagram: https://www.instagram.com/dwelling.survival/

Dotacje w Bitcoin:
18Mk6j2mFcky1vJeiqxrZteEeuhthvRd9

Importowane z Youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwagi (28)

michał murano

Obejrzałem kilka Twoich filmów , mówisz o ryżu, ok fajnie ale skąd energia jak będziemy uciekać ? Będę nosił ze sobą kuchenkę ?

Przmek K

Taaa po co mąką, lepsze ziarno… które trzeba miec gdzie przechować, zmielic a potem upiec chleb

Krzyż Trytttki

Cześć szajbajku .

Krzyż Trytttki

Subskrypcja za sraczke ; P

Krzyż Trytttki

Miałem kumpla , którego zabiła otoczka (panierka) tych orzeszków …. R.I.P NIE PAMIĘTAMY.

asik 480

Ludzie kupują rację żywnościowe dla ,,zasady" 😀 bo na stronie pisze ,,taktyczna, wojskowa racja żywnościowa"… A cena… Mniej więcej 100 złoty za kupę, kupę jedzenia?! Pójdę sobie do delikatesów centrum (eko) i mam tyle samo… Za półowie mniej. Ciekawy i kontrowersyjny temat. Ale mimo że masz rację, to wolę kupić gotową rację żywnościową hah

Pozdrawiam 😛

Czester0084

Ja jak jadę do lasu to po to żeby przyjemnie zrobić sobie grilla czy ognisko wieczorem a nie wpieprzać jakieś sztuczne gówno. Ja nie jadę tam do pracy tylko dla przyjemności.

Gerwantos

Konserwy nie zepsują się w samochodzie w upalne dni?

To_ten_Avi

Teraz dania arpolowe można kupić osobno po 5 zł więc nawet można je dodać do swojej racji jako odskocznia np. Od kuskusa

senocore

ad przechowywania ziarna: Ziarno przy dobrych warunkach przechowywania – wilgotność do 14%, temperatura do ok 10oC – może leżeć nawet 3 lata bez większej straty na jakości i zdolności kiełkowania nasion. Ale 20 lat? poniosło 😉
Ad reszta zgadzam się.

ZEBRAK 666

Suchary masz

Frantisek Zemek

kiełbasa, chleb i piwo w puszce 😉

RZABA RECORDS

GRAMÓW, nie gram

MrPiterek32

Zamiast kupować te chemiczne swiecące w nocy słoiki polecam samemu zrobić…Można i nawet puszkować racje…..

Rutek _

Rację od np. ARPOLU są przede wszystkim dla WP i nie mają one na celu wytrzymać 5 lat tylko zostać wydane żołnierzom i zjedzone w niedługim czasie.

Jacob

Masz rację fajnie mówisz. Pozdro

Arkadiusz Stefański

14 min zmarnowane , dyrdymały i tyle 🙁

ₕₒᵤₛₜₒₙ ₖᵢₛₛ 💋🧊

Trudne czasy xD

Michał Paetz

Jak determinujesz "życie pułkowe" jak długo są przydatne. Fajny filmik leci sub

Jacek

Ryż 10 lat poleży? Czyli te terminy na ryżu 1-2 lat, to są mocno przekłamane? Na białym ryżu mam tylko rok ważności.

Jacek

Jak kiedyś kupowałem pszenicę, to był tam termin na niej 3 lata o ile pamiętam. Tak więc tutaj też producent zaniża okres przydatności. A co z mączniakami? Te nie wybierają sobie czy to mąka czy całe ziarno tylko się lęgną. Bez jakiegoś specjalnego zabezpieczenia, to zarówno ziarno jak i mąka zrobacznieją dość szybko. Zresztą ryż też mi kiedyś zrobaczniał a minęło może 6 miesięcy od zakupu.

Ergalitious

Dobry film, zrobie sobie takie racje. Tylko jak zapakowac kawę do zaparzenia? Moze w plastikowy woreczek? Kuchenka z puszki juz zrobiona. Kupię do niej plyn do zapalniczek bo boje sie, ze denaturat mi sie w plecaku wyleje

ok ok

Każdy kto kupuje wodę w saszetkach jest debilem. To się nie opłaca, można mieć tańszą wodę w butelce. Edit: chodziło o to, że według mnie kupowanie wody w saszetkach jest nierozsądne, gdyż to tylko skok na kasę firm produkujących ten produkt. Nie usuwam pierwotnej części, żeby nie robić luk w konwersacji

Bartosz Chudzik

Polskie racje żywnościowe wojska polskiego można odkupić po 10 zł za sztukę czyli GROSZE, trzeba tylko poszukać na OLX 🙂

The Demon Barber of Fleet Street

To jest taka logika jak : po co kupować drogi samochód skoro można jeździć tanio autobusem? Problem w tym że nie zawsze dojedziesz (a musisz) autobusem a samochodem już tak.

Wiktor Grotek

Do BOBa najlepsza racja. Ja uzupełniam jeszcze o Endurosnack. Ale tak jak można się na spokojnie przygotować do wyjścia to podzielam zdanie i lepiej sobie samemu skonfigurować pakiet pod dane wyjście.

irek studzinski

Masz rację 😁

Wielka Chmura

"Moja racja jest najmojsza."

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

IMPORT/EXPORT NA SAMOLOCIE - CHORY SPOSÓB - GTA ONLINE

IMPORT/EXPORT NA SAMOLOCIE - CHORY SPOSÓB - GTA ONLINE

admin
4 stycznia, 2022
DONATE(Przeczytam twoj donate w poniedzialkowym odcinku „PYTANKA”): https://tipanddonation.com/plbachuspl-4463 —————————————————- Instagram: https://www.instagram.com/to_ja_bachus/ —————————————————- ZAPRASZAM NA DISCORDA: https://discord.gg/VjSBP9K —————————————– #gtaonline...
Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort