Dlaczego warto sprowadzić pojazd z USA w 2021 roku? - AUTO MIAMI
Dlaczego warto sprowadzić pojazd z USA w 2021 roku?  - AUTO MIAMI

Dlaczego warto sprowadzić pojazd z USA w 2021 roku? – AUTO MIAMI

[ad_1]

Popyt na samochody osobowe jest dwukrotnie większy niż liczba pojazdów znajdujących się obecnie w sprzedaży.

Według najnowszych doniesień popyt na pojazdy używane jest dwukrotnie większy niż na pojazdy na polskim rynku. Tutaj wkraczają Stany Zjednoczone/Kanada. Więc większy wybór za lepszą cenę. Zawsze postaramy się znaleźć pokaz spełniający Twoje oczekiwania w najlepszej możliwej cenie!

„W 2021 odbijamy się od dna!”

Według IBRM w ubiegłym roku w związku z pandemią COVID-19 w Unii Europejskiej odnotowano największy w historii spadek sprzedaży samochodów Samar. Rynek samochodów osobowych w UE skurczył się o 23,7 proc. do 9,9 mln sztuk, co oznacza spadek o 3 mln sztuk w porównaniu z 2019 r.

Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów (ACEA) przewiduje, że w tym roku zostaną podjęte pierwsze kroki w celu ożywienia rynku, a sprzedaż wzrośnie o około 10%. w porównaniu do 2020 r. Oczekuje się, że negatywny wpływ koronawirusa utrzyma się w pierwszym kwartale 2021 r., ale rynek ma rosnąć w drugiej połowie roku wraz z postępem programów szczepień.

Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów (ACEA) reprezentuje 15 największych europejskich producentów samochody samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i autobusy: BMW Group, CNH Industrial, DAF Trucks, Daimler, Ferrari, Ford of Europe, Honda Motor Europe, Hyundai Motor Europe, Jaguar Land Rover, Renault Group, Stellantis, Toyota Motor Europe, Volkswagen Group, Volvo Cars i Volvo Group.

Pożyczone z auto.wprost.pl[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort