Import samochodu z USA IAAI
Import samochodu z USA IAAI

Import samochodu z USA IAAI

[ad_1]

Import samochodu z USA jest to bardzo opłacalne, nawet biorąc pod uwagę dodatkowe opłaty. Ten artykuł to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, kim są samochody z USA IAAI i jak pojazdy są importowane na rynek amerykański.

O czym należy pamiętać?

Osoby, które chcą sprowadzić nowy samochód z USA, powinny je najpierw przeczytać koszty. Tylko w ten sposób będzie można szybko obliczyć, czy dana inwestycja jest rzeczywiście opłacalna. Mało kto zdaje sobie sprawę, że samochód z USA niestety płaci nieco więcej niż jego realna wartość. Należy zapłacić nie tylko za wieloetapowy transport naszego samochodu, ale również za odprawę celną, która obejmuje akcyzę, cło i VAT.

Nie można zapomnieć o prowizji dla banku i domu aukcyjnego. W niektórych sytuacjach konieczne są również koszty bezpośrednio związane z przebudową auta, aby idealnie dostosować go do standardów europejskich.

Na szczęście mimo tylu dodatkowych opłat w wielu przypadkach ściąganie auta z USA jest nadal bardzo opłacalne.

Kupimy i przewieziemy Twój samochód z USA i Kanady

Przejdź do kontaktu i zamów import samochodu już teraz.

Jakie samochody warto sprowadzać z USA?

W dzisiejszych czasach ze względów ekonomicznych najbardziej opłaca się importować z Samochody zabytkowe w USA. Oczywiście mówimy o samochodach, które mają co najmniej 30 lat. Wynika to oczywiście z faktu, że nie trzeba płacić cła i akcyzy od samochodów zabytkowych. Sprowadzając 30-letnie zabytkowe auta zapłacimy również mniejszy VAT.

Podatek akcyzowy również nie jest opłacany samochody elektrycznektóre są bardzo popularne w USA. Najwięcej, co możesz jednak zaoszczędzić, to luksusowe samochody z tzw. „high-endem”, które na rynku europejskim są bardzo drogie. Dla wielu osób mogą być też okazją do znacznych oszczędności pojazdy uszkodzone i powypadkowe. W tym konkretnym przypadku należy jednak zachować szczególną ostrożność.

IAAI od A do Z

IAAI (Insurance Auto Auctions Import) – to rzetelna i godna polecenia firma, która od wielu lat specjalizuje się w aukcjach samochodowych na rynku amerykańskim. IAAI oferuje nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarówki i motocykle. Na aukcjach IAAI możesz licytować samochody w pełni sprawne, uszkodzone, uszkodzone oraz te, które wymagają drobnych napraw.

IAAI współpracuje tylko ze sprawdzonymi sprzedawcamiDlatego ryzyko licytowania samochodu niezgodnego z opisem w ogłoszeniu nie jest duże. Największym atutem IAAI jest szeroka i zróżnicowana oferta. W ciągu tygodnia odbywa się około 70 000 aukcji, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziemy nasz wymarzony samochód.

Samochody z USA IAAI – kto może skorzystać z aukcji?

IAAI to doskonały wybór nie tylko dla klientów prywatnych, ale również dla firm. Mowa tu przede wszystkim o profesjonalnych dealerach samochodowych, którzy doskonale znają się na rynku motoryzacyjnym. Aby móc swobodnie przeglądać oferty, musisz zarejestrować darmowe konto na głównej stronie IAAI. Licytacja zawsze odbywa się za pośrednictwem odpowiedniej firmy aukcyjnej.

Osoby zainteresowane wybraną aukcją zobowiązane są nie tylko do podania maksymalnej kwoty, jaką są skłonne zapłacić za dany samochód, ale także do zabezpieczenia transakcji poprzez opłacenie vadium. Warto również wspomnieć, że IAAI umożliwia swoim klientom skorzystanie z profesjonalnej pomocy doświadczonych brokerów. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że po wygraniu aukcji nie będziemy musieli martwić się o wszystkie formalności.

Czy warto?

Dzięki IAAI sprowadzenie auta z USA nie jest tak trudnym zadaniem, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Z praktycznego punktu widzenia jedyną wadą jest to, że nie możesz zobaczyć kupowanego samochodu na własne oczy. Aby uniknąć rozczarowań, warto skorzystać z usług sprawdzonych portali aukcyjnych. Jak wspomniano powyżej, najwygodniejszym rozwiązaniem jest oczywiście zlecenie całej operacji rzetelnej firmie pośredniczącej. W dużej mierze to dzięki niej można zaoszczędzić sporo cennego czasu, pieniędzy i nerwów.[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort