Import używanego samochodu z USA - Automarzen.pl
Import używanego samochodu z USA - Automarzen.pl

Import używanego samochodu z USA – Automarzen.pl

[ad_1]

Chcesz kupić sprawny pojazd na rynku wtórnym? Zapewne obawiasz się, że znajdziesz nieuczciwego sprzedawcę, który fałszuje rzeczywisty stan techniczny i kupisz wrak, który szybko odmówi posłuszeństwa. Niestety strach jest uzasadniony. Wśród europejskich dealerów jest wielu oszustów. Dlatego warto zastanowić się nad alternatywą amerykańskich samochodów używanych. W tej chwili import aut z USA pomimo dodatkowych kosztów jest to opłacalne. Sprawdź, jakie korzyści zyskasz z takiego procesu.

Sprowadzając samochód z USA czujesz się bezpieczniej

Zakupy za Big Water są bezpieczniejsze. Lokalny rynek motoryzacyjny nie jest tak „złamany” jak polski. Wynika to z dużo lepszej sytuacji gospodarczej. Dzięki temu kierowcy nie wykorzystują swoich samochodów do granic możliwości, jak ma to miejsce na Starym Kontynencie. Dość często je zastępują, dlatego są mniej zniszczone.

Dobry stan materialny oznacza również, że nie ma potrzeby ewidencjonowania zarobków przekraczających rzeczywistą wartość sprzedanego towaru. Dzięki temu reklamy nie są zniekształcone, a ich treść przedstawia rzetelny opis i adekwatną cenę. Badawczy używany samochód w amerycedzięki temu poczujesz się swobodniej. Nie oznacza to jednak, że możesz całkowicie uśpić czujność. Tam oszustów jest znacznie mniej, ale też się pojawiają. Z tego powodu najbezpieczniej jest skorzystać z pomocy pośredników, którzy dzięki różnym kontaktom mogą zweryfikować uczciwość sprzedawcy.

Amerykańskie samochody używane są lepsze

Możesz być pewien, że siedmioletni pojazd z USA tej samej marki i przebiegu będzie w znacznie lepszym stanie niż jego europejski odpowiednik. Czemu? Są ku temu dwa powody.

Warunki drogowe

Pierwsza związana jest z jakością tamtejszych dróg, które są znacznie lepsze niż te, po których jeżdżą kierowcy ze Starego Kontynentu. Oczywiście przekłada się to na stopień zużycia niektórych części maszyny, zwłaszcza układu zawieszenia. Wyboje, koleiny i duża liczba nieutwardzonych dróg dojazdowych przyczyniają się do znacznego zużycia samochodów. W Stanach Zjednoczonych takie przeszkody są rzadkością, więc dużo łatwiej utrzymać samochód w dobrym stanie.

Sytuacja ekonomiczna

Drugi czynnik związany jest ze wspomnianą już korzystną sytuacją finansową. Przeciętnego Amerykanina stać na wydanie o wiele więcej na nowy samochód niż obywatela Europy. Dlatego modele produkowane na rynek lokalny wyposażone są w lepsze części i wykonane z trwalszych materiałów. Oczywiście trwają dłużej i zużywają się mniej. Ich cena jest wysoka, ale obywatela USA na nie stać.

Niższy poziom zamożności europejskich klientów sprawia, że ​​koncerny stosują tańsze elementy konstrukcyjne, aby móc obniżyć wartość auta i dostosować go do możliwości przeciętnego nabywcy. Niestety, ale oszczędność finansowa wiąże się ze znacznie niższą jakością, a co za tym idzie – szybszym działaniem.

Zyskasz wyjątkowy

Nie jest też tajemnicą, że stare amerykańskie samochody różnią się także wizualnie od swoich europejskich odpowiedników. Specyficzne poczucie estetyki przekłada się na stworzenie nieco innej linii nadwozia. Co to znaczy? Sprowadzając samochód z USA, zamiast szukać go u krajowych dealerów, sprowadzisz unikat. Staniesz się posiadaczem maszyny, która jest niezwykle rzadka na drogach Starego Kontynentu. Oryginalny wygląd sprawi, że wartość dóbr nabytych za Wielką Wodą szybko wzrośnie w warunkach europejskich. Z jednej strony będziesz miał w garażu prawdziwą motoryzacyjną perełkę, która pozwoli Ci wyróżnić się na drodze i poczuć luksus, a z drugiej strony, gdy będziesz chciał ją sprzedać, możesz zarobić.

Streszczenie

Jak widać, korzyści z importu pojazdów z Ameryki jest wiele. Dlatego warto rozważyć zakup samochodu na lokalnym rynku wtórnym. Zapewne przeraża Cię ogrom formalności, które trzeba dopełnić. Być może pewną przeszkodą jest bariera językowa. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci bezpiecznie i sprawnie przejść przez ten proces. Załatwimy wszystkie obowiązki w Twoim imieniu. Mamy w tym doświadczenie i gwarantujemy satysfakcję.

[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort