Inwestowanie w zabytkowe i klasyczne samochody z USA - Automarzen.pl
Inwestowanie w zabytkowe i klasyczne samochody z USA - Automarzen.pl

Inwestowanie w zabytkowe i klasyczne samochody z USA – Automarzen.pl

[ad_1]

Miłośnicy samochodów zabytkowych i klasycznych z pewnością docenią preferencyjne warunki, na jakich mogą sprowadzić te motoryzacyjne perełki do kraju. Warto wiedzieć, że za import aut z tej grupy nie trzeba płacić akcyzy ani cła, a podatek VAT to tylko 7%! Inwestycja w stare amerykańskie samochody jest zatem atrakcyjnym rozwiązaniem nie tylko dla hobbystów, ale również dla osób poszukujących intratnego biznesu. Zobacz, jakie korzyści możesz czerpać, kupując klasyczne samochody!

Dlaczego opłaca się kupować klasyczne samochody z USA?

Kto nie chciałby jeździć luksusowym samochodem, który emanuje amerykańską elegancją? Każdy miłośnik pojazdów z duszą chętnie korzysta z możliwości jakie daje import aut z USA. Inwestorzy to nie tylko kolekcjonerzy, którzy chcą powiększać swoje kolekcje motoryzacyjne i chwalić się nimi w firmie. To także osoby, które po zakupie aut zabytkowych i sprowadzeniu ich do Polski sprzedają je amerykańskim pasjonatom motoryzacji. W takim przypadku inwestowanie w klasyczne amerykańskie pojazdy staje się sposobem na dochodowy biznes. Warto zauważyć, że zyski z takiej inwestycji mogą być naprawdę duże. Im bardziej unikalny i nietuzinkowy model oraz im starszy rok zakupu, tym więcej możesz na nim zarobić.

Zadbane auta, które zostały odrestaurowane i pochodzą z limitowanych edycji, to prawdziwe rarytasy na aukcjach pojazdów zabytkowych. Kupcy są gotowi zapłacić za nie duże pieniądze tylko po to, by stać się jedynymi właścicielami tych wydarzeń w skali globalnej w kraju. Pamiętaj, że kolekcjonowanie klasycznych samochodów to kosztowne hobby. Mogą sobie na nie pozwolić bogaci, a posiadanie takiego wehikułu to jeden ze sposobów na zamanifestowanie wysokiego statusu społecznego i życia na najwyższym poziomie. Wielu zamożnych ludzi chwali się swoimi zbiorami, czyniąc z nich swego rodzaju muzeum do podziwiania.

Ciekawym pomysłem jest też zainwestowanie w zabytkowe auto z USA i zarobienie na nim pieniędzy, ale bez jego sprzedaży. Możesz wynająć samochód na różne imprezy, pożyczyć go na sesje zdjęciowe lub filmowanie, a tym samym czerpać korzyści z posiadania klasycznego pojazdu.

Importowane antyki – samochody z Ameryki dla polskich kolekcjonerów

Jeśli kupisz używane samochody z USA, można znaleźć prawdziwe perełki motoryzacji. To w Stanach Zjednoczonych można spotkać takie samochody jak Dodge Challenger czy Ford Granada. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Cadillac, uważany za niekwestionowanego przedstawiciela amerykańskiego przemysłu samochodowego. Wszystkie te pojazdy można kupić w USA i przywieźć do Polski. Co więcej – kupując auto, które ma co najmniej trzydzieści lat, nie musisz płacić akcyzy i cła! Podatek 7% też nie jest zbyt wysoki. Podsumowując koszty, możesz tanio przywieźć do kraju cenne egzemplarze, które sprzedasz z wieloma zyskami.

Jak sprowadzić auta klasyczne i zabytkowe z USA do Polski?

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest transport kontenerowy. Droga morska jest tanią alternatywą dla samolotu, choć taki import trwa znacznie dłużej. Kupując samochód o wysokiej wartości, na pewno chcesz zapewnić mu pełne bezpieczeństwo podczas podróży. Dlatego najwłaściwszą opcją jest transport w pojedynczym kontenerze lub takim, który może pomieścić dwa pojazdy. Wówczas gwarantowana jest maksymalna ochrona podczas załadunku, transportu i rozładunku.

Inną opcją, z której możesz skorzystać, jest transport ro-ro. Oznacza to sprowadzenie samochodu na specjalnie do tego celu zaprojektowanego statku. Dzięki temu Twój zabytkowy samochód wjeżdża na pokład bez użycia dźwigu, a po dotarciu do celu zjeżdża z niego, minimalizując ryzyko uszkodzenia podczas podnoszenia.

Streszczenie

Chcąc sprowadzić klasyczny samochód z Ameryki do Europy warto zdać się na usługi profesjonalnej firmy. Dzięki temu nie musisz załatwiać formalności i szukać najlepszego rozwiązania. Po prostu zamawiasz transport, a wybrana firma zajmuje się sprawami technicznymi. Możesz spokojnie poczekać, aż Twoja maszyna pojawi się na podjeździe i uświetnić swoją kolekcję zabytkowych, klasycznych samochodów.

[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort