Jak długo trwa transport samochodu z USA do Polski?
Jak długo trwa transport samochodu z USA do Polski?

Jak długo trwa transport samochodu z USA do Polski?

[ad_1]

Licytacja samochodu na aukcji to dopiero początek. Kolejnym krokiem jest wpłacenie odpowiedniej kwoty na konto Domu Aukcyjnego, a następnie czekanie na transport auta z USA do Polski. Jak długo trwa taki proces?

Odbiór auta z aukcji

Po wygraniu licytacji musisz jak najszybciej zapłać kwotę za samochód oraz opłatę aukcyjną na konto domu aukcyjnego przelewem bezpośrednim w USD.
Po zaksięgowaniu w arkuszach przystępujemy do organizowania procesu transportu auta do domu.
Potrzebujemy do 3 dni na zorganizowanie odbioru pojazdu z aukcji, następnie transportujemy samochód do najbliższego magazynu w pobliżu portu, z którego wyruszy w dalszą podróż do Europy. Wysyłamy samochody z 8 portów w USAzminimalizować koszty transportu lądowego.

Gdy samochód dotrze do naszego magazynu, prześlemy Ci zdjęcia samochodu.

W magazynie auto czeka na odprawę eksportową, jest zabezpieczone aby nie uległo uszkodzeniu podczas załadunku. Czas oczekiwania na wysyłkę zależy od wielu czynnikówale zwykle trwa do dwóch tygodni.

Transport morski

Po wysłaniu kontenera otrzymasz od nas numer kontenera i link, aby móc śledzić lokalizację kontenera na żywo.

Sam proces zależy w dużej mierze od rozkładu rejsów, dostępności kontenerów oraz lokalizacji portu. Transport z portów wschodniego wybrzeża jest znacznie krótszy niż z portów zachodnich, a różnica może sięgać nawet kilku tygodni! Na przykład statek z Los Angeles będzie miał więcej niż 20 dni podróży, a statek z Nowego Jorku będzie miał około 10 dni.

Obsługa w porcie w Niemczech

Kolejny etap podróży to: rozładunek kontenerów i odprawa celna samochodów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług nie musisz martwić się o formalności, nasi pracownicy zadbają o cały proces. Rozładunek i odprawa celna to proces, który zwykle trwa od jednego do dwóch tygodni, wszystko zależy od ilości aktualnie odprawianych w porcie pojazdów. Po dokonaniu odprawy i opłaceniu należności celno-podatkowych na konto agencji celnej, transportujemy samochód z portu w Bremerhaven pod wskazany przez klienta adres w Polsce.

Cały proces importu trwa średnio od 6 do 8 tygodni od momentu odbioru auta.

Jeśli jesteś zainteresowany import samochodów z USA Skorzystaj z naszej oferty![ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort