Kultowe samochody z USA - znasz je?
Kultowe samochody z USA - znasz je?

Kultowe samochody z USA – znasz je?

[ad_1]

Kultowe samochody z USA – znasz je?

Na polskich drogach możemy zobaczyć wiele różnych samochodów. Choć dominują te produkowane w Europie Zachodniej i na Dalekim Wschodzie, to auta ze Stanów Zjednoczonych niezmiennie wzbudzają najwięcej emocji. Niektóre modele, a przede wszystkim charakterystyczny wygląd, na stałe zagościły w pamięci wszystkich fanów motoryzacji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Spis treści:

  1. Dla całej rodziny
  2. Potężne, masywne SUV-y
  3. Klasyczne samochody mięśniowe

Dla całej rodziny

Rewolucja w przeprowadzkach całej rodziny rozpoczęła się w latach 80-tych. To wtedy Chrysler wypuścił swoje pierwsze modele minivanów. Nie tylko rodziny wielodzietne, ale także osoby z jednym lub dwójką dzieci zaczęły masowo kupować samochody takie jak wspomniany Chrysler czy Plymouth. Bardzo długie, z co najmniej trzema rzędami siedzeń, samochody do dziś doskonale sprawdzają się nie tylko na co dzień, ale przede wszystkim podczas dłuższych wakacyjnych wyjazdów z rodziną i przyjaciółmi. Świetne rozwiązanie dla tych, którzy podczas podróży cenią towarzystwo swoich bliskich. Albo są do tego zmuszeni.

Potężne, masywne SUV-y

Minivany nadal mają silną pozycję na rynku, ale w segmencie większych aut rodzinnych na czoło wysuwają się SUV-y. Pierwszym krokiem było wprowadzenie na rynek Jeepa Grand Cherokee, który spotkał się z dużą aprobatą. Wysokie zawieszenie i bardzo wysokie osiągi, biorąc pod uwagę masę pojazdu, były świetną alternatywą dla minivanów, którymi nie warto próbować ścigać się po autostradzie lub pokonywać bardziej nierównych tras. Oprócz wspomnianego już legendarnego modelu Jeepa, dużą popularnością cieszy się Dodge Durango, charakteryzujący się niesamowitą mocą i dużą przestrzenią wewnątrz pojazdu. Połączenie biznesu i przyjemności.

najbardziej popularny samochody importowane z USAA – sprawdź sam!

Klasyczne samochody mięśniowe

Charakterystyczny ryk silnika towarzyszy wszystkim kierowcom za Atlantykiem od prawie 60 lat. Choć moda na sportowe muscle cary przyszła znacznie później, zawładnęła świadomością wielu kierowców w naszym kraju. Fantastyczne osiągi w połączeniu z ponadczasowym designem sprawiają, że tego typu samochód to marzenie niemal każdego posiadacza prawa jazdy. Oczywiście pierwsza myśl dotyczy Forda Mustanga. Jej producenci wypuszczają coraz to nowsze modele, których głównym założeniem jest niemal zawsze trzymanie się klasycznego stylu. Warto również wspomnieć o takich modelach jak Chevrolet Camaro i Dodge Challenger.[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort