Maszyny, kampery i inny specjalistyczny sprzęt z USA - Import z USA
Maszyny, kampery i inny specjalistyczny sprzęt z USA - Import z USA

Maszyny, kampery i inny specjalistyczny sprzęt z USA – Import z USA

[ad_1]

Stany Zjednoczone to nie tylko samochody sportowe, vany i pickupy. To tak duży i inny rynek, że można tam znaleźć praktycznie wszystko. Od autobusów po łodzie, maszyny budowlane, kampery, koparki, straż pożarną, a nawet autobusy szkolne. Atutem państw jest na pewno to, że można tam znaleźć wiele „wynalazków”, których nie jesteśmy w stanie znaleźć w Europie. Jednak nie zawsze jest tanie. Pojazdy specjalistyczne i ponadgabarytowe ze względu na swoje gabaryty zazwyczaj nie mieszczą się w tradycyjnym kontenerze, w którym przewożone są samochody osobowe. Wiąże się to z wyższymi kosztami.

Maszyny, kampery i inny specjalistyczny sprzęt z USA


Transport RORO –
Maszyny, kampery i inny specjalistyczny sprzęt z USA

Transport, który należy zastosować w sytuacjach niestandardowych to RORO. Jest to tzw. toczone, co oznacza, że ​​pojazd/maszyna samodzielnie wjeżdża na statek. W ten sposób możemy wysłać prawie wszystko, to tylko kwestia odpowiedniego przygotowania np. wózka w przypadku dużej łodzi. Transport RORO jest niestety droższy niż standardowe miejsce w kontenerze, co nie powinno dziwić. W zależności od wielkości przewożonego pojazdu/maszyny kosztuje od 2000 do nawet 8000 dolarów. Ponadto często istnieje transport lądowy w USA i Polsce, który również nie należy do najtańszych.

Ze względu na swoją specyfikę każdy pojazd wyceniany jest indywidualnie po ustaleniu dokładnych wymiarów i wagi przewożonego pojazdu.[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort