Napędy hybrydowe bez tajemnic
Napędy hybrydowe bez tajemnic

Napędy hybrydowe bez tajemnicChcesz wiedzieć czym różni się mikrohybryda od zwykłej hybrydy, a ta od hybrydy typu plug-in? Obejrzyj, posłuchaj, skomentuj!

Importowane z Youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwagi (27)

Sebastian

Panie Adamie prosimy o wywiad z Dużym w Maluchu bardzo nam zależy poznać Pana jeszcze bliżej 😃

Kamil Kowalik

Bardzo fajny odcinek mam tylko jedno ale. Dlaczego taki krótki?

Łukasz B.

Dlaczego nikt nigdy nie pomyślał o wykorzystaniu energii cieplnej z chłodnicy? 70% energii ze spalania paliwa w silniku spalinowym marnuje się poprzez wypromieniowanie w chłodnicy. Wystarczyłoby skonstruować mini turbinę parową, podobną do tych w elektrowniach, która ładowałaby akumulatory, a może i nawet bezpośrednio przekazywała energię na jedną z osi (jak w parowozach). Ciekawi mnie, dlaczego inżynierowie nie poszli w tym kierunku

Franc

Jak to wygląda tak naprawdę z ekologia? Czy hybrydy są bardziej eko patrząc całościowo na samochód? Od etapu produkcji do eksploatacji i serwisowania?

Jacek Wisniewski

Mam Aurisa II hybrydę od 2 lat. Następne auto to tylko hybryda, toyota lub lexus

Barth

Hmmm… hybryda "samonapędzająca się" czy samoładująca? 😛

Mateusz Kuś

Wspanialy kanal. Dziekuje

F W

Adam, w internatach czujesz się jak ryba w wodzie 🙂 super luz

Wiciu Wiciu

Kierowcy Subaru nigdy nie zrozumieją. To ludzie-budziki 🙂

Mateusz Hyjek

Zajebiste filmy Adam nagrywasz!! Dzięki Pozdro Man!!

Zbigniew S

Wkrótce hybrydy będą kierować hybrydami .

GrooveHere

Brawo. Więcej o wszystkim co z motoryzacją ciekawe, z życia wzięte, i na czasie. Pozdrawiam

Łukasz hiphopowagłowa

Jeśli hybryda odzyskuje energię w czasie jazdy na silniku spalinowym to jak efektywnie wygląda ładowanie z jazdy spalinowym? Nieszkam w bloku i nie mam dostępu do gniazdka, codziennie jeżdżę około 70-80km do pracy po Holenderskich autostradach przy prędkości do 120km/h lecz większość to jazda na „ dupie „ w bliskiej odległości, hamowanie i korki ( kto widział jazdę w NL w godzinach szczytu ten wie o czym mowa ) 🙂 Nigdy hybrydą nie jeździłem a szukam oszczędniejszego auta

Martineering Evoluzione

Najlepszy przykład tego majstersztyku inzynieryjnego to Toyota. Niemcy produkują szmelc obecnie.

Z

Mistrzu czy mógł byś nagrać osobny film jak naśladujesz odgłosy różnych rodzajów silników. To co zaprezentowałeś na początku tego materiału – BOMBA !!!

Krystian Green

Naprawdę turbo wiedza 🙂

Kazimierz Pilch

Pl

Kris C

Posiadam volvo v60 d6 z 2015r, DIESEL + plug in. Piękne połączenie. Auto duze, rodzinne kombi a zarazem 288KM I aż 640nm, 2 tony i 6.1sek do setki. Na baterii robię spokojnie 35-40km, czasem 45km. Idealne połączenie, bo elektryk po mieście do sklepów itp, a diesel w trasy. Cudne auto.
Pozdrawiam wszystkich, którzy otwarcie patrzą na motoryzację, a nie klapki na oczach i "jak auto to tylko benzyna, tylko v8, nigdy LPG" itp itd.

sylwek szwed

Pań Adam to Hammond polskiej motoryzacji 🙂

Michał Borkowski

Super się tego słucha! i filmik który trwa około 10min wydaje się jak by trwał 2min

Joanna Podgorska

W UK plug in o zasięgu elektrycznym co najmniej 32 km jest traktowany tak samo jak elektryk dzięki czemu kupując plug ina można uniknąć prześladowań i dyskryminacji jaka dotyka kierowców normalnych samochodów i co najważniejsze jeździć swobodnie po coraz liczniejszych strefach wolnych od samochodów spalinowych. Plug in w mieście to w miarę akceptowalny napęd, bo nie ma najmniejszej nawet potrzeby babrać się z ładowaniem i kablami. Dobrze byłoby wywalić niepotrzebne ciężkie baterie z takiego plug ina ale niestety jest to kosztowna choć jak najbardziej sensowna modyfikacja. Kornacki mówi o przywiązaniu do prądu plug ina tymczasem dużo osób w Londynie kupuje plug iny i nigdy nie ładuje w nich baterii, bo jak to zwykle bywa w dużym mieście większość osób nie ma nawet możliwości. Poza tym nikt normalny nie będzie dziadował ładując prąd do auta, które może jeździć na benzynie. Plug ina kupuje się dla korzyści podatkowych, a co ważniejsze uniknąć prześladowań i dyskryminacji kierowców normalnych samochodów wraz z najgorszym i najpodlejszym zakazem wjazdu do stref wolnych od samochodów spalinowych. Jedyne wady plug ina to wysokie zużycie paliwa z powodu ciężkich baterii i mały bak ale jeżdżąc po mieście można z tym żyć i jest to o niebo lepsze niż posiadanie elektrowozu, częściowo można te wady wyeliminować kupując diesla plug in co jest właściwie najbardziej sensownym rozwiązaniem.

4 AlexTeam

Ja nie jestem zwolennikiem nowoczesnych napędów hybrydowych ,dlatego że mamy więcej podzespołów i elektroniki która może się zepsuć ,co też nie będzie tanie w naprawach

xjanqx V1

Ech kolego po 3 min i 20 sek musiałem przerwać oglądać ten "wykład". Te wypociny są jak miękka hybryda.

Tomasz Ko.

Zazwyczaj jest tak , że jeśli ktoś raz kupi hybrydę już przy takim typie auta zostaje. Obecnie mam Aurisa w hybrydzie i nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnego auta w pełni spalinowego.

Robert Michalczyk

Szok chłopie ale opowiadasz super wszystko jasno zrozumiałem

zibi

Adam, jesteś niesamowity, znakomicie się Ciebie słucha

Brudger Frudger

miękka hybryda to lepsza ściema marketigowa niż "eko" groszek – ja jebe – mistrzowie marketingu

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

IMPORT/EXPORT NA SAMOLOCIE - CHORY SPOSÓB - GTA ONLINE

IMPORT/EXPORT NA SAMOLOCIE - CHORY SPOSÓB - GTA ONLINE

admin
4 stycznia, 2022
DONATE(Przeczytam twoj donate w poniedzialkowym odcinku „PYTANKA”): https://tipanddonation.com/plbachuspl-4463 —————————————————- Instagram: https://www.instagram.com/to_ja_bachus/ —————————————————- ZAPRASZAM NA DISCORDA: https://discord.gg/VjSBP9K —————————————– #gtaonline...
Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort