Nowe 7-miejscowe koreańskie SUV-y Hyundai Palisade i KIA Telluride
Nowe 7-miejscowe koreańskie SUV-y Hyundai Palisade i KIA Telluride

Nowe 7-miejscowe koreańskie SUV-y Hyundai Palisade i KIA Telluride

[ad_1]

Hyundai i KIA, dwie koreańskie firmy, wypuszczają na rynek amerykański ogromne 7-osobowe SUV-y. Oba samochody są pod wieloma względami porównywane do Cadillaca, Mercedesa i BMW. Koreańczycy nie chcieli jednak, aby ich samochody konkurowały z niemieckim BMW czy Mercedesem. Główną ideą było stworzenie dużego, wygodnego, dobrego i taniego (jak na swoją klasę) SUV-a. Samochody są dostępne w wersji podstawowej od 35 000 $

Hyundai Palisade

SUV pięcio-, sześcio- lub siedmiomiejscowy. Jedź na tylną oś lub dwie osie za dodatkowe 1700 USD. Wewnątrz oba samochody są do siebie bardzo podobne. Zakończ w środku na najwyższym poziomie. Zegary w Hyundai są kompletne i elektroniczne. Pod maską 3,8-litrowy silnik V6 o mocy 295 KM. Auto mimo ogromnych rozmiarów prowadzi się niezwykle komfortowo. Osoby, które mają styczność z samochodem są zdziwione, że Hyundai stworzył tak dobre, luksusowe i ładne auto. Hyundai jeździ równie dobrze jak Mercedes GLE (oba samochody bez pneumatyki).

Zarówno pod względem estetyki jak i użyteczności auto oceniane jest bardzo wysoko. Może być świetny dla tych, którzy nie lubią samochodów typu VAN, ale potrzebują dużego auta rodzinnego.

Samochody Hyundai Palisade z USA

Wymiary samochodu: długość 4980 mm, szerokość 1975 mm i wysokość 1750 mm

hyundai_palisade

KIA Telluride

Wykończenie i jakość materiałów w bardzo wysokim standardzie. Zewnętrznie jest zupełnie inny niż Hyundai. Większość uważa, że ​​Hyundai jest znacznie ładniejszy niż KIA. Pomimo tego, że auta z zewnątrz różnią się diametralnie od siebie, myślę, że KIA może mieć również swoich zwolenników, którym ten projekt przypadnie do gustu.

Konsola centralna i środkowa jest zupełnie inna niż w Hyundaiu. Gdy wsiadamy do KIA Telluride, na konsoli środkowej widzimy imitację drewna, które bardzo dobrze okazało się koreańskie. Zegary w tym samym stylu, ale o zupełnie innym zastosowaniu. Zegar i wyświetlacz montowane osobno, nie do końca jak w Hyundaiu. Gdy włączamy kierunek, włączamy kamerę, która pokazuje pas na zegarach, który chcemy zjechać w dół, dzięki czemu możemy zobaczyć, czy coś się obok nas jedzie (w Hyundaiu też taką opcję mamy).

Pod maską dokładnie ten sam silnik 3.6L V6.

2019-Kia-Telluride-w środku

Hyundai Palisade i KIA Telluride

Jak widać, karoserie auta są niemal identyczne. Takie same jak parametry techniczne. Wnętrze również jest do siebie bardzo podobne. Jedyne, co różni te dwa modele, to wygląd zewnętrzny, który z kolei różni się od siebie kosmicznie.

Kia Telluride i Hyundai Palisade

Zwolnienie z akcyzy na samochody hybrydowe[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort