Samochody rodzinne z Ameryki - Auto Auto Usa
Samochody rodzinne z Ameryki - Auto Auto Usa

Samochody rodzinne z Ameryki – Auto Auto Usa

[ad_1]

Wybór samochodu nigdy nie jest łatwą decyzją. Zwłaszcza, gdy masz rodzinę i musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników: bezpieczeństwo, przestronność czy pojemny bagażnik.

Ostatnio na polskich drogach królują SUV-y – ich masywna konstrukcja daje większe poczucie bezpieczeństwa, a wysoka pozycja za kierownicą zwiększa widoczność kierowcy. Przestronne wnętrze gwarantuje pasażerom niezakłóconą podróż, nawet gdy wszystkie miejsca są zajęte. Wnętrza zachwycają również praktycznymi funkcjami, takimi jak liczne schowki. SUV to mocny samochód z niezawodnym silnikiem, który po prostu dobrze się prowadzi.

Czy amerykańskie preferencje mogły do ​​nas dotrzeć? Do niedawna koncepcja „samochodów rodzinnych” była bardzo zależna geograficznie. W Europie preferowano mniejsze samochody, ale bardziej ekonomiczne, o oryginalnych kształtach. W Stanach Zjednoczonych znacznie lepiej sytuowani ludzie wybierają większe i droższe samochody.

Czy warto importować samochody z USA?

Istnieje wiele argumentów przemawiających za importem samochodów zza oceanu. Na pierwszy plan wysuwa się ich korzystna cena: amerykańskie samochody są średnio o 20-30% tańsze niż te same modele kupowane w Europie Zachodniej. Nawet pomimo dodatkowych opłat za transport auta ostateczna cena jest nadal atrakcyjna. Dzięki lepszym warunkom materialnym Amerykanie mogą sobie pozwolić na częstsze przesiadki. Oznacza to, że samochody po nich nie są bardzo zużyte. Sprzedawcom zależy również na czasie, dlatego wystawiają pojazdy w bardzo okazyjnych cenach. Nawet import uszkodzonych aut się opłaca – amerykańskie warsztaty są znacznie droższe niż te w Polsce, więc opłaca się kupić uszkodzony pojazd w Ameryce i naprawić go w Polsce. Wybierając uszkodzony samochód trzeba uważać, aby nie kupić samochodu, który nadaje się tylko na złom.

Sprowadzanie aut z USA to złożony proces, podczas którego przeciętny kierowca, który nie ma doświadczenia w sprowadzaniu aut z zagranicy, może wpaść w wiele pułapek lub zostać oszukany. Decydując się na sprowadzenie samochodu z USA warto oddać wszystkie formalności w profesjonalne ręce. Wystarczy znaleźć aukcję z samochodem, który Cię interesuje. Możesz sam wylicytować cenę samochodu lub zostawić ją nam. Później wystarczy poczekać na transport wymarzonego samochodu do Polski. Załatwimy wszelkie formalności podatkowe i celne oraz wystawimy fakturę VAT.

Możesz skorzystać z naszego kalkulatora, aby oszacować wydatki na samochód i sprowadzenie go do Polski.

Jakie samochody rodzinne warto przywieźć?

Wśród najczęściej kupowanych przez Polaków amerykańskich aut rodzinnych dominują SUV-y: ​​są one często stosowaną alternatywą dla vanów. W naszym rankingu znalazły się również bardziej ekonomiczne i mniejsze auta dla mniej licznej rodziny.

Cadillac Escalade – Cadillac jest uważany za najbardziej luksusową markę Ameryki. Czwarta generacja tego modelu z 2013 roku wygląda jeszcze mocniej niż poprzednia. Silnik ma moc 420 koni mechanicznych.

Chevrolet Equinox – średniej wielkości typowy amerykański SUV – mocne zderzaki i nadkola, które dodają poczucia bezpieczeństwa.

Trawers Chevroleta – nominowany jako duży crossover wyższej klasy, w którym nie brakuje charakterystycznego dla marki grilla.

Dodge Durango – bardziej agresywny i masywniejszy niż inne. Niezwykle przestronny – może pomieścić do 8 pasażerów. Swoją pierwotną nazwę wzięła od miasta w Kraju Basków.

Ford Fusion – jego nazwa nawiązuje do połączenia minivana, crossovera i auta kompaktowego. Ma efektowny design i – wbrew pozorom – jest pojemny.

Ford Flex – to crossover o charakterystycznym kanciastym korpusie z mocnym grillem. Może pomieścić do 7 osób.

Ford Explorer – ten średniej wielkości SUV łączy w sobie komfort i stosunkowo niską cenę.

Jeep Grand Cherokee – przedstawiciel rodziny komfortowych, terenowych kombi.

Jeep kompas – to średniej wielkości crossover, który miał być pierwszym modelem Jeepa przeznaczonym bardziej do asfaltu niż do jazdy w terenie.

Amerykański rynek motoryzacyjny ma wiele aut, które idealnie nadają się dla większej lub mniejszej rodziny. Tysiące kilometrów dzielących nas od wymarzonego auta nie powinny być przeszkodą w jego zakupie. Dzięki Auto Auto USA Ty i Twoja rodzina możecie mieć samochód zza oceanu bez wychodzenia z domu.

[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort