Samochody sportowe warte sprowadzenia z USA: Ford Mustang, Chevrolet, Dodge
Samochody sportowe warte sprowadzenia z USA: Ford Mustang, Chevrolet, Dodge

Samochody sportowe warte sprowadzenia z USA: Ford Mustang, Chevrolet, Dodge

[ad_1]

Na świecie nie brakuje pasjonatów amerykańskiej motoryzacji i szybkich samochodów sportowych. Tego typu samochody to swego rodzaju symbol luksusu i komfortu na najwyższym poziomie. Dlatego ich popularność stale rośnie, a import aut ze Stanów Zjednoczonych stał się tak powszechnym procesem. O dobrej opinii samochodów sportowych zza oceanu świadczy również opłacalność ich importu do Polski – mimo dodatkowych kosztów jakie trzeba ponieść w związku z importem do Unii Europejskiej cena aut jest nadal atrakcyjna w porównaniu do tego, co byśmy mieli kupić ten sam pojazd w kraju. Zobacz, które samochody sportowe zza oceanu cieszą się największą popularnością!

Ford Mustang

Prawdziwa legenda, której nie trzeba przedstawiać – Ford Mustang ze Stanów. Pony Tsar swoją popularność zawdzięcza niezwykłej stylizacji, która skradła serca nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie. Dlatego tak wielu Polaków chętnie sprowadza Forda Mustanga do ojczyzny. Pomimo dodatkowych kosztów, które trzeba ponieść przy imporcie z USA, zdecydowanie warto zainwestować w sprowadzenie Mustanga ze Stanów. W rankingach najczęściej importowanych samochodów sportowych Ford Mustang jest faworytem, ​​wielu Europejczyków decyduje się na jego import z USA.

Korweta Chevroleta

Prawdziwa bestia amerykańskich dróg. Ten sportowy samochód charakteryzuje się mocnym silnikiem i niepowtarzalnym stylem. Od początku swojego istnienia wzbudzał ogromne zainteresowanie, stąd na rynku dostępnych jest wiele modeli Chevroleta Corvette. Osoby importujące ten samochód z USA najczęściej wybierają pojazdy starszej generacji ze względu na ich lepszą cenę. Fantastyczne osiągi tego amerykańskiego samochodu jeszcze bardziej zachęcają do jego zakupu.

Chevrolet Camaro

Kolejny samochód sportowy produkowany przez koncern General Motors. Zyskał rzesze fanów, także w Polsce, między innymi dzięki nawiązaniu w nowych generacjach do klasycznych modeli z lat 1967-69. Samochód ten prezentuje bardzo dobry stosunek ceny do mocy, a jednocześnie zachwyca fantastycznym designem, czego dowodem jest nagroda za design 2010 w konkursie „Światowy Samochód Roku”. Ten pojazd, konkurujący z Fordem Mustangiem, to nie lada gratka dla fanów szybkiej jazdy w amerykańskim stylu.

Dodge Charger

Dźwięk silnika tego amerykańskiego muscle cara jest zdecydowanie imponujący! Produkowane od 1966 auto zyskało status pojazdu kultowego. Dodge Charger przykuwa wzrok muskularnymi konturami, co również odróżnia go od wcześniej prezentowanych konkurentów. Jest wysoko ceniony za świetną dynamikę jazdy. Polacy najczęściej decydują się na import ekonomicznej wersji pojazdu z silnikiem V6.

Żmija SRT

Samochód jest zdecydowanie mniej znany niż Ford Mustang czy Chevrolet Camaro. Jednak brak dużej popularności nie przekłada się na niższą jakość tego sportowego pojazdu. Dwuśladowy pojazd wyprodukowany przez Chrysler Corporation nie jest dostępny w Europie, co sprawia, że ​​jego posiadanie jest jeszcze bardziej ekscytujące. Jedynym sposobem na zakup SRT Vipera jest import auta z USA. Wybierając ten sportowy samochód mamy pewność, że przyciągnie on uwagę każdego kierowcy i przechodnia. Jeśli zależy nam na aucie, które jest w stanie konkurować z Ferrari czy Lamborghini, ten pojazd „made in USA” jest idealnym rozwiązaniem.

konstrukcje europejskie

Sportowe auta, które warto przywieźć zza wielkiej wody, nie ograniczają się do modeli tworzonych w amerykańskich fabrykach. Konstrukcje europejskie cieszą się również dużą popularnością wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Za najczęściej kupowanym modelem, Chevrolet Corvette, następują takie klasyki, jak Porsche 911, BMW serii 6, BMW Z4 i Mercedes SLK. Pomimo tego, że są to pojazdy z Europy, zdecydowanie warto wziąć je pod uwagę szukając aut z USA na aukcjach. Czemu? Ponieważ amerykańskie wersje często posiadają bogatsze wyposażenie, możemy liczyć również na stosunkowo niskie ceny, gdyż mieszkańcy Stanów Zjednoczonych znacznie częściej pozwalają sobie na zmianę auta.

Wybór samochodu sportowego, który chcemy przywieźć do Europy, nie jest łatwy. Aby uniknąć oszustw i marnowania czasu, warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy specjalizują się w imporcie samochodów z USA. Dzięki temu ominiesz wiele etapów procesu, takich jak zorganizowanie transportu do portu w Polsce czy Niemczech. Przede wszystkim jednak to gwarancja dobrze zainwestowanych pieniędzy – fachowcy wiedzą, na co zwrócić uwagę podczas aukcji, by nie natknąć się np. na pojazdy uszkodzone przez powódź.

[ad_2]

Importowane z Polskich stron motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Wyślij Wiadomość

Jakub Wilk
Edytor

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję że znaleźliśmy dla Państwa auto z importu.

Wielokrotnie nagradzany, rodzinny salon sprzedaży nowych i używanych pojazdów w kilku lokalizacjach w całej Warszawie. Gwarancja najniższej ceny i najlepszej obsługi klienta.
Copyright Auta Importowane © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodaj się do naszej bazy! Wyślemy tobie nowe samochody które właśnie importowaliśmy z USA. No Yes AllEscort