Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Akumulatory w autach elektrycznych. Żywotność, wymiana?

Akumulatory w autach elektrycznych. Żywotność, wymiana?Kolejny odcinek magazynu, 🙂
Zapraszamy także do subskrypcji naszego kanału i zaznaczenia dzwoneczka aby nie ominęły Was nowe ciekawe odcinki 🙂

Nasza strona na facebooku:
https://www.facebook.com/Magazyn-auta-elektryczne-110254376973404/

Nasz instagram:
https://www.instagram.com/magazyn_auta.elektryczne/

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

7 thoughts on “Akumulatory w autach elektrycznych. Żywotność, wymiana?

  1. Nie spadnie o ile będzie tak jak telefon trzymany w temperaturze pokojowej. Proszę sobie włożyć telefon do zamrażarki na godzinę, może być i wyłączony, potem go ogrzać i włączyć. I tak powtórzyć test 30 razy i masz baterię do wyrzucenia.

  2. "W telefonie po 10 latach bateria będzie……." Co ty pieprzysz? W mojej Motorola G6 bateria już jest do wymiany, a telefon nie ma jeszcze dwóch lat!!!! Samochody elektryczne to największa głupota naszych czasów! Za kilka-kilkanaście lat to zrozumiecie kiedy wchodząc z plaży do morza potkniecie się o zużyty akumulator. Plastik! Niby taka prosta rzecz do utylizacji, a wszędzie go pełno, morza są pełne plastiku. Nie ma obecnie strefy na ziemi żeby nie była zanieczyszczona plastikiem. Teraz sobie to wyobraźcie analogicznie kiedy ludzie zaczną jeździć powszechnie elektrykami. Już jest problem z utylizacją akumulatorów, a to są tylko pojedyncze malutkie akumulatorki tylko do rozruchu. W takim jednym, elektrycznym samochodzie cała podłoga jest z akumulatorów. Żywotność akumulatora samochodowego to 5 lat. Nie opowiadaj takich bzdur tutaj o żywotności akumulatorów 20 lat bo każdy mechanik cię zabije śmiechem. Mój znajomy kiedyś kupił Opla Ampera i po pięciu latach nie mógł już zrobić 40 km na pełnym ładowaniu. Pozostaje jeszcze kwestia bezpieczeństwa. Pożar samochodu elektrycznego jest praktycznie nie do ugaszenia.

  3. tak tak pokaz tel gdzie tyle lat trzyma bateria po paru latach juz zenujaco krotko trzyma , a koszt auata elektrycznego i ladowania drozej jak paliwa , wodor to przyszlosc, a szejki beda w afryce bo tam z fotowoltaiki beda produkowac wodor

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!