Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
AMG z Japonii trafiło do znawcy tematu! #Wojny_Samochodowe

AMG z Japonii trafiło do znawcy tematu! #Wojny_Samochodowe

Więcej: https://www.youtube.com/hashtag/wojny_samochodowe
Oglądaj w niedziele o 12:15 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/wojny-samochodowe-odcinki,4404/odcinek-5,S13E05,232351
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Przepis na ten program jest bardzo prosty. Dwaj fachowcy, którzy znają się na rzeczy, i samochody, na których można zarobić. Mają nosa do rynkowych okazji, wieloletnie doświadczenie pozwalające unikać min, smykałkę do mechaniki oraz bazę sprawdzonych i zadowolonych klientów.
Paweł Miszta i Przemysław Szafrański zawodowo handlują samochodami. To uważni łowcy okazji i twardzi negocjatorzy. Dysponując budżetem w wysokości 15 tysięcy złotych Paweł i Przemek zdecydują się kupić samochody, które będą przyczynkiem do rywalizacji francuskiej i niemieckiej motoryzacji.

#tvn #tvnturbo #wojnysamochodowe

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

21 thoughts on “AMG z Japonii trafiło do znawcy tematu! #Wojny_Samochodowe

  1. Ahhh te k.. automaty. Fajnie 500 koni fajnie a skrzynia sobie zmienia jak jej sie podoba że trzeba mieć nadzieję że wszystko dobrze pójdzie w tej 2.12 minucie itd. no ale wiadomo CL to bardziej limuzyna niż sportowy samochód i tam automat jest wskazany

  2. Siema posiadam cl 500 2003 v8 anglika samochod sprawny pali na dotyk jezdzi jak nowy moze przyjade do was dogadamy sie 💙😍 duzo nie chce naprawde 20 tyś polskich złotych a samochod jest wart kazdej ceny pozdrawiam serdecznie fanòw v8 mek 😍😍💙💜💜

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!