Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Audi A8 D3 3.7L V8 klapy w kolektorze nie działają. Diagnozujemy, naprawiamy.Co jest nie tak„Jan V8”

Audi A8 D3 3.7L V8 klapy w kolektorze nie działają. Diagnozujemy, naprawiamy.Co jest nie tak„Jan V8”

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

10 thoughts on “Audi A8 D3 3.7L V8 klapy w kolektorze nie działają. Diagnozujemy, naprawiamy.Co jest nie tak„Jan V8”

  1. gruchy sie wciągają tylko po odpaleniu silnika no i później działają chyba po przekroczeniu 4 tysięcy obrotów tak jak w V6 2.8 gdzie jest jedna

  2. W 4.2 z Touarega wciągają się po odpaleniu, po zgaszeniu podtrzymywane jest jakiś czas jeszcze napięcie na elektrozaworach i pozostają wciągnięte mimo wyłączenia zapłonu. Po jakimś czasie elektrozawory przestają być zasilane i upuszczają podciśnienie.

  3. Witam po wymianie kolektora ssącego wyskoczyły takie błędy 17972 throttle actuator (j338) under voltage during basic setting p1564 lover limit reached intermittent

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!