Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Audi RS6. Nie jest wcale takie złe.

Audi RS6. Nie jest wcale takie złe.W tym odcinku Robert prezentuje Audi RS6 C7 z 2017 roku. Auto wyposażone jest w silnik o pojemności 4 litrów i mocy 605 koni mechanicznych.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

32 thoughts on “Audi RS6. Nie jest wcale takie złe.

 1. A ja mam RS6 2020r i mam takie testy niekoniecznie w głowie ale znacznie niżej i mam dużą frajdę z jazdy. Każde auto ma zalety i wady ale tylko nieliczne dają przyjemność z jazdy. I tyle w temacie. Mimo systemów nie bardzo wybacza błędy(zwłaszcza po deszczu) więc zalecam rozwagę. Mistrz prostej??? Stwierdzenie miesiąca. Chyba jednak kolega nie jeździł tym autem i zrobił test na postoju. Gdy innymi autami boję się już jechać to RS-em dopiero zaczynam jechać!!! Auto łamie prawa fizyki, pod warunkiem że potrafimy prowadzić mocne auta.

 2. Po co ten grubasek robi odcinki o autach których nie lubi lub się na nich nie zna? Lepiej nie nagrać wcale niż odwalić coś takiego na siłę

 3. Jak w mercedesie fotelu fajne to 5 min jak tu wypasione to
  No fajne…. I wogole
  Jak się nie umie to nie krytykuje
  W całym filmie cokolwiek to znaczy itp
  Jak testujesz inne sam to wiesz co to dynamic co to cruise w audi nie wiesz

 4. odcinek raczej dla fanów prowadzącego bo gdy ktoś kto go nie zna włączy i zacznie ogladać stwierdzi: "co ten nie wiedzący nic o tej marce idiota bredzi od niechcenia😆" Mi sie podobalo

 5. Ma ktoś rzeczywiste porównanie np. RS6 C6 vs M5 E61 (mało ich wyszło ) jestem ciekawy opinie ja jestem fanem tych obu marek ale niestety z poziomu A6 i E61 3.0 to uważam, że lepiej prowadzi się Audi

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!