Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Auta z USA - jak na tym zarobić:

Auta z USA – jak na tym zarobić:Instagram: buczooo —– kontakt: hi_5@interia.pl Obserwuj na Insta, tam dzieje się dużo więcej ;). Import aut: https://smartauta.pl

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

26 thoughts on “Auta z USA – jak na tym zarobić:

  1. Wystarczyło podać jeden przykład auta: za ile kupiony, ile wyniosły opłaty, ile naprawa i porównać cene z autem od handlarza…. Już lepsze odcinki z Uberem i pasażerami 😉

  2. Cześć, od niedawna oglądam Twój kanał i bardzo mnie zainteresował. Ogólnie cały film super na początku słychać lekkie przestery ale później już jest w porządku! Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

  3. Ja kupiłem przez MEMA AUTO EXPORT CORPORATION , memaautoexp.com i jestem bardzo zadowolony , szybki i solidnie a co najwizniejsze bez cwanaiczkow z Polski co zanizaja faktury kreca z papierami a pozniej problemy z rejestracja itp . Szybko latwo i konkretnie. Troche zajelo im znalezienie samochodu ale jak juz znalezli do byl super .

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!