Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
BMW E39 MVR - KUPILIŚMY 1 z 20 aut na Świecie  | Opuszczone auta - Polski mechanik w Dubaju 4K

BMW E39 MVR – KUPILIŚMY 1 z 20 aut na Świecie | Opuszczone auta – Polski mechanik w Dubaju 4K

Kupiliśmy auto które od ponad 5 lat wrastało w parking pod warsztatem. Było jedynie przepychane z miejsca na miejsce. W sumie to może nawet i więcej niż 5 lat ale wtedy je zobaczyłem po raz pierwszy. Przez długi czas właściciel nie chciał sprzedać tej sztuki z uwagi na okazałą kolekcje innych limitowanych aut. Jednak udało Nam się przekonać Davida i będzie śledzić poczynania związane z jego exautem.

To auto kupiliśmy ale pokazaliśmy Wam jeszcze więcej!!!!

Skupiliśmy się na autach które spowodowały szybsze bicie Naszych serc. Zapewne części osób się nie spodoba ale myślę, że zadowoliliśmy większość.

Wpadajcie na Nasze Instagramy, kanały YouTube i śledźcie projekty:
Ferrari w cenie Ferrari czyli Ferrari 355GTS manual
I Nasza zagadka.

Dobra Strona mocy – https://www.youtube.com/channel/UCHjbRfNkyISj5bcyetyceaA

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

#Dubai #Polska #abonded #supra #skyline #bmw

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

44 thoughts on “BMW E39 MVR – KUPILIŚMY 1 z 20 aut na Świecie | Opuszczone auta – Polski mechanik w Dubaju 4K

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!