Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Ciemna strona Dubaju | STRADALE Vlog

Ciemna strona Dubaju | STRADALE VlogW dzisiejszym odcinku kolejna relacja z wyprawy do Dubaju. Mateusz zabrał Nas w „niezwykłe” zakątki związane z motoryzacją. Musicie to zobaczyć. Miłego oglądania.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 732 777 787

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

24 thoughts on “Ciemna strona Dubaju | STRADALE Vlog

  1. Wszędzie na świecie Klepią Auta! Tylko są Fachowcy którzy zrobią to tak że Auto jest jak z salonu i nikt w życiu nie znajdzie że był dach wspawany i nie ważne z jakim sprzętem by przyjechał jest to poprostu nie do wykrycia bo wie tylko ten co robił takie auto! I wiem jak ten proces przebiega bo Sam w tym robie od x lat za granicą! I to są też Auta co trafiają do Salonu Na sprzedaż jako nówka a one spadło z lawety podczas transportu 🤣 ale jest tak robione że nikt w życiu nie znajdzie! No i są tak zwani Plasterzy którzy bez Wymiany Blach w Aucie Albo nie udolne wymiany zakrywają Szpachlą! Co później Skutkuje tym że 80% polaków przyjeżdza do 15 letnie auta z Miernikiem lakieru!😳🤣🤣🤣🤦‍♂️ co mnie osobiście śmieszy Masakrycznie i Zastanawiam się co taki człowiek ma w głowie jadąc po tak stare Auto które warte jest przykładowo 10tysi złoty ma najechane 180tysi lub więcej i Pani czy pan przyjeżdża z Miernikiem lakieru! 🤔 jeszcze Udają znawców 🤣 Zaznaczam! Że W polsce to mało osób wie że 80% samochodów w polsce Miała wypadek! Lub jakąś kolizje a tyczy się to Aut w 95% z Importu! Tylko tak jak pisałem po wyżej są Fachowcy którzy tak zrobią że diler stwierdzi że oryginał a są Wieśki co w szopie za dużo szpachli się ostało😆 Ja to za długo już żyje żeby mi ktoś Mówił i wpierał że on ma auto z niemiec 6letnie i nigdy nie bite! 🤣🤣 noo noo Szansa jedna na 15milionów! Zwłaszcza że niemcy też są cwaniaczki jak cholera przyprowadzają Auta do polski by zrobili a potem wraca auto do niemiec I wystawiane w niemczech na komisie Jako bez wypadkowe! Z podrobionymi papierami itd. Pozdrawiam kumatych!

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!