Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Co można kupić na aukcji USS? - Malusaka vlog

Co można kupić na aukcji USS? – Malusaka vlog

http://www.malusaka.co.jp/
https://www.facebook.com/stradaleclassicspoland/
https://www.facebook.com/DMImportspl/

Firma @Malusaka zajmuje się profesjonalną obsługą przy zakupie i przeglądzie stanu technicznego pojazdów zakupionych na aukcjach z terenu Japonii , oraz wysyłką do Europy .Jesteśmy firmą Japońską ,która posiada stosowne certyfikaty i zezwolenia na bezpośrednie uczestniczenie w licytacjach aukcyjnych w Japonii. ***** Udzielam informacji w języku polskim info@malusaka.co.jp *****

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

39 thoughts on “Co można kupić na aukcji USS? – Malusaka vlog

  1. O siemanko, widziałem Megane na placu.

    W ogóle to powiedzcie nam, czy w Japonii jest też to pseudoekologiczne lobby i paliwa są takie drogie.

    Dziś widziałem gaz LPG na jednej ze stacji, którą dotychczas uważałem za jedną z tańszych po 3,18. Ceny benzyny czy diesla po 5+ zł też już nie dziwią.

  2. Dlaczego właściciele pozbywają się perwekcyjnych aut teraz takich nie robią. Apropo jeden z was powiedział na BMW i MERCEDESA europejskie wynalazki dla mnie te Japońskie mydelniczki to zaprzeczenie motoryzacji ja bym nie chciał takiego auta są paskudne

  3. Co by sie stało jeśli na placu na którym stoją samochody a jest ich setki jak nie tysiące przeszedł by obfity gradł i każdy samochód by był po gradobiciu ? Co w takim razie sie dzieje z tak dużą ilością " uszkodzonych " samochodów ?

  4. No fajnie i jak zwylke super ale jednak te "angliki"to pokazywanie to troszkę porażka i jeżeli ŁUKASZ mówi że nie przejdzie testów zdzerzeniowych bo ma wiedzę to ty dalej brniesz i się bronisz że ma różne systemy☝️😔,mimo wszystko łapka w górę☝️👍🏻

  5. Niebieskie subaru impreza sti w serii to moje marzenie w Polsce ceny kosmos za gruzy szkoda ze w Japonii nie ma z kierownica po lewej 🙂 ..albo Mazda Mx 5

  6. Najbardziej lubię takie własnie odcinki gdzie można sobie pooglądać auta z Japan na aukcji:) Kupić człowiek nie kupi ale popatrzeć fajnie:) Co do kropel płynu w Audi to może to być uszkodzona poduszka silnika.pozdrawiam

  7. Hallo bekommt man diese Fahrzeuge noch in Japan und wo liegen die Preise bei denn Modellen?.

    Nissan Leopard J Ferie.
    Nissan Skyline 2000 RS-X Turbo C.
    Toyota Altezza RS200.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!