Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
COPART Dubai i weryfikacja licytacji w ciemno klientów - Polski mechanik w Dubaju

COPART Dubai i weryfikacja licytacji w ciemno klientów – Polski mechanik w DubajuSierpień jest jednym z najgorszych miesięcy pod względem pogody. Żar z nieba w połączeniu z wilgotnością daje się we znaki. Na szczęści dla organizmu było wietrznie jednak ma to skutek uboczny w nagraniu.

Aukcje COPART cieszą się dużym zainteresowanie ludzi z całego świata a sama licytacja podnosi ciśnienie z uwagi na chęć zakupu wymarzonego auta.

Bardzo często zakup auta w ciemno kończy się zupełnie inaczej niż tego oczekujemy. Po zakupie okazuje się, że samochód został wcześniej naprawiany i to w sposób który wyklucza auta z użytku lub uszkodzenia mechaniczne nie widoczne na zdjęciach są nieopłacalne do naprawy. W takich sytuacjach przychodzę Ja. W każdą niedziele przed południem jadę na COPART w celu weryfikacji aut do licytacji. Klient dostaje kompleksowo usługę która zawiera zdjęcia auta, każdego elementu. Pomiar powłoki lakierniczej, sprawdzenie oleju, weryfikacja tarcz hamulcowych, elementów zawieszenia itp.

W filmie prezentuje idealny przykład BMW M4 które na zdjęciach aukcyjnych wyglądało niegroźnie. Jednak weryfikacja pokazała, że zakup tego auta nie należałby to strzałów w dziesiątke. Można by nawet powiedzieć, że byłby to strzał poza tarcze.

__________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

#BMWm4 #M4 #JDM #JZ #ToyotaMark #nissan

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

38 thoughts on “COPART Dubai i weryfikacja licytacji w ciemno klientów – Polski mechanik w Dubaju

  1. Warto poczekać na premierę 😁
    Malo brakowało i byśmy licytowali tą M4 dla klienta, ale dzięki oględzinom klient uniknął kosztownej wpadki, mimo że oględzin nie chciał bo przecież auto prawie nowe 🤷🏻‍♂️👌🏼
    Czekamy na odcinek 😎

  2. Hejka mechaniku 😊 W materiale pokazałeś sztuki na których klienci mogliby się na ciąć, a udało Ci po tej ostatniej wizycie na Copart wybrać auto dla klienta i wygrać go? Bo w materiale oprócz 2-4 aut w miare, resztę pokazałeś same miny.

  3. Lamusy o iksa pytają… Będą klepać w stodole i się lansować… Ale ten Bentley…. Mmmmmmmmm…. Żyj, spełniaj marzenia… Zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu…. Może i ja się kiedy odnajdę… 😉

  4. Ja osobiście z firmą COPART mam zle doświadczenia. Ponieważ kupiłem BMWX3 z prawe do rejestracji po czym okazało się że pracownik tej firmie przez pomyłkę wyrejestrował moje auto i nie mam możliwości rejestracji. Przyznali się do błędu ale od roku już weryfikują sprawę ponieważ nie chcą oddać moich pieniędzy. Nawet rzecznik praw konsumenta nic nie może zrobić

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!