Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Czy stare auta z małym przebiegiem z Japonii i Szwajcarii faktycznie są takie idealne?

Czy stare auta z małym przebiegiem z Japonii i Szwajcarii faktycznie są takie idealne?

Czy stare auta z małym przebiegiem z Japonii i Szwajcarii faktycznie są takie idealne?

Mój Facebook: https://www.facebook.com/Autovloger
Mój Instagram: https://www.instagram.com/autovloger/

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

11 thoughts on “Czy stare auta z małym przebiegiem z Japonii i Szwajcarii faktycznie są takie idealne?

  1. Ze Szwajcarii dobre auta???- ha ha ha, chyba że sam pojedziesz, ch…je handlarze kupują najgorsze szroty bo taniej, to samo co z Niemiec, trochę lepsze niż z Francji bo stamtąd to już totalny złom.

  2. Jak w Szwajcarii to polecam przed zakupem zainwestować w sprawdzenie w serwisie danej marki albo w TCS.. Koledze lakierowali zderzak w RS6 w bardzo dobrej lakierni Szwajcarskiej, po kilkudziesieciu kilometrach przejechanych autostrada lakier odpryskiwał w miejscach uderzeń drobinkami piasku. Oczywiście pomalowali jeszcze raz ale gdyby nie upomniał się dla nich było ok.

  3. Ja z Japonii kupiłem e39 2003 r z nalotem 47 tys dla mnie tragedia, jak zacząłem jeździć wszystko się sypało a na przeb 63 tys skrzynia padła automat dramat. Wcześniej miałem 4 szt bmw z Niemiec pewnie cofane liczniki ale nie miałem nigdy takich problemów tak czy siak nigdy już Japonia i wszystko co powiedziałeś jest w 100% racja

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!