Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Czy wiesz, że w DUBAJU ludzie porzucają Ferrari?

Czy wiesz, że w DUBAJU ludzie porzucają Ferrari?Czy wiesz, że w Dubaju możesz znaleźć porzucone na ulicy Ferrari, Lambo, czy Mclareny? Większość z nich ma jeszcze kluczyli w środku. Fenomen ten jest spowodowanym prawem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie osoba wpadająca w długi idzie po prostu do więzienia. Na długo. Mieszkańcy Emiratów opracowali do perfekcji sposób na uniknięcie odsiadki, a mianowicie ucieczkę. Kiedy mieszkaniec taki wyjeżdża z kraju, porzuca swoje auto gdzieś na przydrożnym parkingu. To co? Jedziemy z lawetami?

__________________________________________________________________________
#shorts #MaYeV #dubaj #supersamochody #ferrari #lamborghini #porsche #bmw #mclaren #viral #auta #motoryzacja #mercedes #audi #samochody #lexus #bugatti #koenigsegg #supercars #lambo #corvette

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

33 thoughts on “Czy wiesz, że w DUBAJU ludzie porzucają Ferrari?

  1. To jak ktoś kto ma G klasę a AMG CZY LAMBORGHINI AVENTADOR TO MUSI MIEĆ DŁUGI NA MLN USD PRZECIEŻ BO PO SPRZEDANIU AVENTADORA MASZ Z 2 MLN NO 1.5 TO DLA NORMALNEGO CZŁOWIEKA TO JUŻ JEST SPŁATA DŁUGÓW ZWYKŁEGO ZIEMIANINA.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!