Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Dokąd trafiają "ZŁOMY" z USA? Wizyta w PORCIE w Holandii. Jak wygląda rozładunek kontenera?

Dokąd trafiają "ZŁOMY" z USA? Wizyta w PORCIE w Holandii. Jak wygląda rozładunek kontenera?Grzegorz z Adamem postanowili dla was nagrać odcinek merytoryczny, jak wygląda procedura rozładunku samochodów z USA w porcie w Europie, jakie auta przypływają z USA oraz jak wygląda odprawa kontenera. Zapraszamy do oglądania!

👍🏻 Subskrybuj kanał!
https://goo.gl/2p2ofj
————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————
Wbijacie na nasze konta Instagram! Tam możecie zobaczyć co się dzieje u nas jak nie nagrywamy albo relacje z nagrywania nowych odcinków dla Was:
📲 https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
————
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

22 thoughts on “Dokąd trafiają "ZŁOMY" z USA? Wizyta w PORCIE w Holandii. Jak wygląda rozładunek kontenera?

 1. 1️⃣ Jak zawsze zapraszamy do polubienia filmu, udostępniania, wyrażania opinii oraz na naszego Facebooka, tam wszystkie ostatnie zakupy i licytacje:

  👉 https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/

  2️⃣ Zapraszamy do naszej AutoDiscover’owej grupy na FB:

  👉 https://www.facebook.com/groups/AutoDiscoverUSA

  👉 Chcemy zebrać wszystko to co dotyczy tematu importu aut z USA, czyli licytacje/okazje/porady/przeróbki oraz weryfikacje VIN w jednym miejscu. Jeśli nie macie czasu importować auta tylko szukacie czegoś na miejscu to pomożemy sprawdzić czy auto wyglądało tak jak twierdzi sprzedawca.

 2. No i trzeba by było dodać, że Niemcy w ostatnim czasie nie ufają ceną zakupu z faktury tylko sprawdzają i liczą podatki od ceny którą sami ustalą, a to jest dużo wyższa kwota

 3. Wszystko zostało pokazane rzeczowo od "kuchni". Nie jest to tak lekka robota jak mogłoby się wydawać. Teraz jeszcze bardziej was szanuje chłopaki.

 4. Ja miałbym taką sugestię dla naszych rządzących (ale że to głąby to niestety i tak nie ogarną…):
  Obniżyć w Polsce cła i opłaty do poziomu 1% niższego niż w Holandii, liczyć jak w Holandii (tylko za cenę auta)!!!
  Zysk: – Polacy nie będą kombinować sprowadzając samochody przez inne kraje i tam płacąc podatki (dając zarobić np. Holandii)
  – Klienci z Niemiec i innych Krajów będą ściągać samochody przez polskie porty
  – efekt: TYSIĄCE miejsc pracy w Polsce dla ludzi takich jak na filmie z Holandii, do tego znacznie większy ruch w portach i ich rozbudowa = niższe bardziej konkurencyjne ceny w naszych portach i większy ruch!
  Ale o czym ja mówię… Nasi durnie w rządzie będą woleli wyszarpać po 10 000zł od 1 000 klientów którym nie chce się kombinować przez DE czy NL i ściągną do polskiego portu, niż wyszarpać po 5000zł od 1 000 000 klientów z całej Europy :/
  Trzeba jakiemuś osłowi na Wiejskiej kupić kalkulator, może zrozumie!

 5. Jest ktoś w stanie wyczerpująco mi powiedzieć jakie są różnice między Cleniem samochodu w Niemczech, a w Holandii ? Różnica vatu to wiem, ale na koniec filmu chłopaki z @AutoDiscover wspominają o opłacie naliczanej dodatkowo „900euro”. Co to za opłata i z czego wynika wysokość tej dodatkowej opłaty? Jaka jest różnica wyliczania cła pomiędzy oboma krajami ?

 6. Dlaczego więc do Polski nie opłaca się transportować drogą morską aut z USA? Dlaczego nasi rządzący dają zarobić holendrom a nie naszym rodzimym firmom?

 7. Witam i pozdrawiam wszystkich Polaków przebywających w Holandii. Jeśli planujecie dłuższy pobyt a może nawet wiążecie swoją przyszłość z Holandią to fajnie bo to tak jak ja :). Jestem informatykiem i mieszkam pod Rotterdamem(@t 🙂), jak będziecie potrzebować jakiejś pomocy w sprawach na których się znam to zapraszam.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!