Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Dostaliśmy 16 000 zł mandatu w Dubaju! :o *Lambo / Ferrari*

Dostaliśmy 16 000 zł mandatu w Dubaju! :o *Lambo / Ferrari*Mubi: https://mubi.pl/buddatv

Film którego w sumie w planach nie było.
Mieliśmy jechać zobaczyć rozbite samochody w Dubaju…
jednakże plany się trochę zmieniły 😀
Dostaliśmy podczas kontroli Policji 16 000 PLN mandatu.
Nie było w sumie powodu do ukarania ale z Policjantami nie było dyskusji.
4 minuty kontroli.
Szybki mandat i po temacie…

Całą kontrolę nagraliśmy!
Dodatkowo dużo Lambo Huracan.
Dużo Ferrari!
Znalazł się również Rolls Royce którym sobie śmigał Bartek!

Dubaj 2021- działo się!

Instagram: Budda.7
Tam wszystko wcześniej!

PIONA!

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

23 thoughts on “Dostaliśmy 16 000 zł mandatu w Dubaju! :o *Lambo / Ferrari*

  1. 15:38 Taka mała uwaga – "Hurakan" to bardziej prawidłowa wymowa, nie "hurakejn".. 😀 A z tego co wynika z mojego resirczu najbardziej prawidłowa wymowa, to tak naprawdę "urakan" z akcentem na "kan", nie wymawia się "h" gdyż słowo to pochodzi z hiszpańskiego, a oznacza poprostu huragan 🙂 Pozdro Budda!

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!