Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
DZIWNE NAGRANIA Z KOSTNICY KTÓRYCH LEPIEJ NIE OGLĄDAĆ!

DZIWNE NAGRANIA Z KOSTNICY KTÓRYCH LEPIEJ NIE OGLĄDAĆ!Dzięki PaFi za pomoc :*
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA
📸 MÓJ IG📸
https://www.instagram.com/neksuuu/

►Discord: https://discord.gg/hs4kj6E

✔ Mail biznesowy: neksu@gethero.pl
✔ Masz pytanie, pisz tutaj: enksu0@gmail.com

• Źródła•

——————————————–
♥ Subskrybuj aby być na bieżąco! ♥

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

42 thoughts on “DZIWNE NAGRANIA Z KOSTNICY KTÓRYCH LEPIEJ NIE OGLĄDAĆ!

  1. Film 1 – ktoś nie nadepnął na hamulec przy kołach wózka. Przy czterech skrętnych kołach takie zachowanie to nie sensacja. Dusza opuszczająca ciało – dusza z definicji jest niematerialna, więc nie reaguje z fotonami – nie daje się nagrać. To mógł być obłok cieplejszego gazu, a podobieństwo do człowieka jest raczej umowne, jak Matka Boska na szybie. Ochroniarze nudzili się w nocy i przy pomocy kawałka sznurka, albo żyłki i włącznika światła zabijali nudę. Duchy pomykające po korytarzach – dwa nałożone filmy, jeden poklatkowy. Bawiłem się w to w podstawówce jakieś 50 lat temu.
    Naprawdę przerażający jest odsetek głosujących na PiS, co świadczy o dużym zidioceniu społeczeństwa.

  2. Tak, kamera i dusza i chiny, najbardziej przesądny kraj. Jak zadasz sobie pytanie czym jest dusza? to odpowiedź jest prosta. Bo takie słowo nie istnieje. Wszystko dzieje się w psychiatrykach itp bo to wykreowali ludzie. Przy mnie zmarło sporo osób, wiele z nich koło chuja mi lata, innych mi szkoda. Jak zrozumiecie naukę, zagadnienia duszy jako transcendecji człowieka w sporym obszarze mózgu, gdzie dochodzi do sprzeczonści. I wolelibyśmy by było kurwa cokolwiek, niech odsuwa szafi, wózgi jeden chuj, religia itp wszystko żeruje na błędzie jaki powstał podczas ewolucji. Mamy wybór, nieśmiertelność, lub ewolucaja (przystosowanie). I mózg tak rozwinięty jak ludzki, przejściowo nie radzi sobie z tym, że umrze i właściwie to jesteśmy stworzeni przypadkiem :P, druga opcja, to nieśmiertelność. Czym różni się od pierwsezj? Niczym. Paradoks świadomości.

  3. Pracowałam kiedyś w domu opieki na nocnej zmianie i chyba śniło mi się, że po korytarzu chodzi sobie duch jakiejś starszej kobiety. W zasadzie to była to tylko taka czapka z mgły, a reszta była niewidzialna. Niezła beka, ale chyba mi się śniło, bo raczej bym nagrała telefonem, a jakoś nie pomyślałam. Z resztą dużo tam osób narzekało na duchy, część odchodziło z pracy. Mi tam nie przeszkadzały jakoś bardzo, zakładając że nie mam dowodów, że istnieją haha

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!