Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Ferrari w cenie... - Polski mechanik w Dubaju - VLOG #03

Ferrari w cenie… – Polski mechanik w Dubaju – VLOG #03Reportaż z szybkiej pomocy mojemu stalemu klientowi. Jestem na słynnej dubajskiej palmie aby uruchomić ferrari w cenie…zobaczcie sami!

Poczuj emocje razem ze mną przed ekranem i posłuchaj pięknego dźwięku ferrari

Odcinek nie ma celu obrażania, negowania decyzji czy wytykaniu bledow Patrykowi.
Wielki szacunek za podjecie walki z kapryśna Włoszka.
__________________________________________________________________________
Instagram: https://www.instagram.com/todryks13/

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

8 thoughts on “Ferrari w cenie… – Polski mechanik w Dubaju – VLOG #03

  1. Wow, nawet jest intro (choć to raczej outro), dobrze trzymaj tak dalej, przydały by się dłuższe filmy,
    Apropo 599 ten samochód w wersji XX (599XX) dekade temu pobił rekord okrążenia na Nürburgring

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!