Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
FORD EDGE ST - Czy było warto? Naprawa, import z USA.

FORD EDGE ST – Czy było warto? Naprawa, import z USA.Cześć, tym razem przedstawiamy wam sportową wersję bardzo lubianego i często importowanego FORD-a EDGE-a. EDGE w tej konkretnej wersji (ST) nie jest akurat często wybierany, a szkoda bo jak możecie zobaczyć w filmie oferuje naprawdę wiele jak na swoją cene😎

Chłopaki krótko opowiedzą o aucie, a następnie zaproszą do relacji z naprawy 🙂

Zapraszamy! 😊

Chcesz zostać właścicielem podobnego auta? 😎

Skontaktuj się z nami!

💻https://www.instagram.com/importzusa

💻https://www.facebook.com/USATopCar​​​
💻https://www.facebook.com/TopCarSlask​​​

📱Bądź zadzwoń📱

720 951 264 – Marcin K.
605 208 558 – Marcin G.
501 331 349 – Darek
791 388 924 – Michał
668 433 560 – Kamil

#topcar #importzusa #importusa #autotransport #trasport #transportaut #autazusa #ford #edge #2.7L #V6 #Ecoboost #ST

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

7 thoughts on “FORD EDGE ST – Czy było warto? Naprawa, import z USA.

  1. Witam, także mi się spodobał ten model. Dlatego kończy sią naprawa mojego Edge'a ST w kolorze perła. Pytanie dlaczego zlikwidowany został u was hak holowniczy? Co z reflektorami? Jak sobie z tym poradziliście? Pozdrawiam Piotr.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!