Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
ILE KOSZTUJĄ SAMOCHODY W USA - ŻYCIE W AMERYCE VLOG #34

ILE KOSZTUJĄ SAMOCHODY W USA – ŻYCIE W AMERYCE VLOG #34



WSPIERAJ KANAŁ NA:
PATRONITE
https://patronite.pl/TomaszSlowinskiUSA
PAYPAL
https://www.paypal.me/Tomaszinskislow

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/tomasz_inskislow/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/tomaszbslowinski/
E-MAIL
maszto.slowinski@gmail.com

SPRZĘT KTÓRYM NAGRYWAM VLOGI
DRON
https://click.dji.com/AEr8HApxeaScQJEGPzH72A?pm=link
TELEFON
https://www.oneplus.com/invite#HZFMO9HYPDLWT4O
KAMERA
GoPro Hero 8
MUSIC:
https://www.epidemicsound.com/referral/vesd5k/

W tym odcinku możecie zobaczyć ile kosztują samochody w USA oraz ile wynosi rata za samochód w USA.
Jeżeli planujesz sprowadzić samochód z USA do polski to powinieneś zobaczyć ten film pomoże ci to w zapoznaniu się z cenami oraz stanem takich samochodów jak FORD MUSTANG, DODGE CHALLENGER DODGE CHARGER LUB CHEVROLET CAMARO.

#plaże #plażewusa #plażeworegonie #polska #usa #cudzoziemiec #polskaausa#polakousa #polakmowiousa #polka #polakzagranica #jakpracująpolacywusa #polacyiamerykanie #dlaczegopolacyprzyjezdzajadousa #usaipolska #polskausadzisiaj #polskaiiusa #bezdomniwusa #mówipopolsku #życiezagranicą #życiewusa #pracawusa #pracawstanach #pracazagranicą #pracawanglii #pracawstanach #obcokajowiecousa #obcokrajowcy #dobrzewstanach #chcędostanów #chcęzagranicę #lęcędostanów #dlaczegowstanachtaksuper #dlaczegowstanachjestzajebiście #goodluck #youtube #thankyou #polakwusa #jaksięzyjęwusa #plusywusa #polacyworegonie #polacywportland #pracawportland #cowartozobaczycworegonie #mounthood #craterlake #polkaozyciuworegonie #polacywchicago #liczbapolakowwchicago #populacjapolakowwusa #polakozyciuworegonie #polscyamerykanie #amerykanscypolacy #iconichwy101 #oregoncostline #ileplacezamieszkanie #cenymieszkanwreno #kosztzyciawnevadzie #jedzeniewusa #kosztjedzeniawusa

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

24 thoughts on “ILE KOSZTUJĄ SAMOCHODY W USA – ŻYCIE W AMERYCE VLOG #34

  1. Warto dodać, że te ceny nie są sztywne, a amerykańscy dealerzy chętnie negocjują. Na samochodach używanych mają duże marże i można tysiące dolarów stargować. Ten Carmax jakiś drogi się wydaje.

  2. No Bro, pacze na Twój kanał od jakiegoś czasu, trafiłem tam przez Casha szczerze mówiąc, jestem pod dużym wrażeniem braku napinki i naturalności Mordo. Tak trzymaj. Tym materiałem skłoniłeś mnie do suba.
    Powo!

  3. Czyli porównując z uwzględnieniem kosztów życia i stawkami. Robiąc tą samą pracę w polsce muszę się narobić na nową skodę octavie w jakiejś lepszej opcji tak samo jak w usa na roczne porshe 911 xD

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!