Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Ile kosztuje ubezpieczenie LaFerrari i Bentleya GT w Dubaju - Polski mechanik w Dubaju

Ile kosztuje ubezpieczenie LaFerrari i Bentleya GT w Dubaju – Polski mechanik w DubajuW odcinku pokaże jak wygląda coroczny przegląd techniczny i ile kosztuje podstawowe ubezpieczenie Ferrari LaFerrari i Bentley GT.

Najpopularniejsze ubezpieczenie to Third part, odpowiednik polskiego OC.

Co do ciągłości filmów to mam problem ze swoim głosem, jestem chory. Jest to powód do śmiechu ponieważ mój dźwięk jest piskliwy niczym małego dziecka:)

Zapraszam na Instagram który pomału wraca do życia:
https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

Jak i Nasz Space’owy kanał i profil insta:
www – http://the-space.com
Instagram – https://www.instagram.com/thespace.dxb/?hl=en
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCdvc79WuuG4-zu49zW14hyw

________________________________________________________________________________
#Dubai #Ferrari #Bentley

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

22 thoughts on “Ile kosztuje ubezpieczenie LaFerrari i Bentleya GT w Dubaju – Polski mechanik w Dubaju

  1. Podoba mnie się te lajtowe podejście do jazdy furaczami za grube bańki, tak jakbyś jechał uberem w Toyocie Auris. Acha i to OC za tysiaka dirków…to za rok, czy za jeden dzień kurcze?

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!