Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Ile za AUDI z USA? Kupiliśmy SQ5 w cenie zwykłej Q5! / Naprawa i oględziny A4 B9, A5, Q5

Ile za AUDI z USA? Kupiliśmy SQ5 w cenie zwykłej Q5! / Naprawa i oględziny A4 B9, A5, Q5Polacy kochają Audi. Gro samochodów przyjeżdża do kraju z Niemiec czy Szwajcarii (najczęściej egzemplarze bez historii użytkowania), ale i na rynku amerykańskim dostępność tych samochodów (najczęściej z pełną dokumentacją przebiegu i szkód) jest bardzo dobra.

W materiale pokażemy Wam część modeli z czterema pierścieniami na grillu, które importujemy dla Was zza oceanu: A4, A5 i (S)Q5. Powiemy sobie o uszkodzenia, rocznikach, wyposażeniu i KOSZTACH napraw. Wydawałoby się, że dostępność części i podzespołów na Starym Kontynencie jest bardzo dobra, to jednak odbudowa potrafi wygenerować problemy – powiemy jakie.

Grzegorz pochyli się także nad problemem ubezpieczenia transportu z samochodem. Czy warto? Jakie odszkodowanie wygenerował np. uszkodzony próg w modelu A4 B9?

Dobrego seansu!

#copart #iaai #impact #audi #a4 #q5 #sq5

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

21 thoughts on “Ile za AUDI z USA? Kupiliśmy SQ5 w cenie zwykłej Q5! / Naprawa i oględziny A4 B9, A5, Q5

 1. W materiale pokazujemy Wam m.in. 👉 Audi SQ5.
  W trakcie realizacji materiału auto czekało jeszcze na poskładanie – dziś samochód jest już po blacharce, co możecie zobaczyć na zdjęciach facebook:
  https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/posts/4319964881361106
  Niestety z natłoku pracy nie zmieściliśmy tych fotografii w filmie…

  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu FACEBOOK, który z jednej strony stanowi naturalne uzupełnienie tego co pokazujemy Wam w YouTube, a także zawiera szereg innych materiałów, które nie zmieściły się do filmów oraz materiałów z naszych bieżących zajęć (ostatnie zakupy – licytacje, samochody wydane klientom, galerie zdjęć, opinie klientów):
  👉 https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA

  Zapraszamy też na naszego INSTAGRAMA…

  👉 https://www.instagram.com/autodiscoverusa/

  … oraz do naszej AutoDiscover’owej grupy na FB:

  👉 https://www.facebook.com/groups/AutoDiscoverUSA

  We wszystkich naszych kanałach zbieramy to, co dotyczy tematu importu aut zza oceanu – licytacje / okazje / porady / przeróbki / weryfikacje VIN. To spora BEZPŁATNA baza wiedzy przydatnej tym wszystkim, którzy rozważają zakup auta w USA czy Kanady. Jak zawsze polecamy nasze usługi – namiary na Nas znajdziecie w opisie filmu 😉

 2. Ja u siebie po rozładunku/ załadunku widlakiem musiałem rozbierać całą podłogę gdyż wgniotło zatyczki technologiczne umieszczone w podłodze. Bez rozbierania nie sądzę by można było porządnie naprawić. Dodatkowo są zgrzewanie kołki do montażu osłon które też oberwały.

 3. też jeżdżę starym audi ale kupuję auta z Niemiec i produkowane na tamten rynek- bo jest lepsza jakość niz na rynek szczególnie wschodni ( włącznie z Polską) auta z wadami fabrycznymi dużo przypadków. jeżeli miałbym kupic nowe to tez jechał bym do dojczlandu

 4. Wolę kupić starsze o 2-3lata auto ale całe, nie składane i kompletowane z części niewiadomego pochodzenia i sprawności. SQ5 za 180 tys i kto da gwarancję że przy lepszej kolizji nie rozpadnie się i zadziałają poduszki? Nikt!!! Jak tym wozić dzieci?

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!