Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Jak NAJTANIEJ naprawić rozbite auto z USA? / Nie taki tani FORD MUSTANG GT jak go malują

Jak NAJTANIEJ naprawić rozbite auto z USA? / Nie taki tani FORD MUSTANG GT jak go malują

W odcinku Grzegorz przybliży koszty odbudowy Forda Mustanga GT. Na przykładzie szóstej generacji modelu i dwóch egzemplarzy z minimalnymi przebiegami – przedlifta (2015-2017) i polifta (2018+) – omówi ceny części nowych i używanych, oryginalnych i zamienników, które wykorzystujemy w naprawach.

Oba Mustangi dotarły do kraju z uszkodzonym przodem i bokiem, co pozwoliło precyzyjnie porównać ceny tych samych części – maski, zderzaka, hokeja pod zderzak, belki, wzmocnienia przodu, chłodnicy wody, reflektorów czy kierunkowskazów.

Grzegorz powie też o naszych doświadczeniach związanych z zakupem części, bo niestety ich dostępność jest coraz gorsza (a i klienci bardzo różnie podchodzą do odbudowy aut). Odniesie się też do tych wszystkich super okazji z tanimi naprawami Mustangów z portali aukcyjnych, dostępnych – z podobnymi uszkodzeniami jak omawiane przez nas auta – za 35 czy 40 tys. zł. Jak się możecie domyślić, zakup to dopiero początek wydatków nabywcy takiego egzemplarza.

Pokażemy Wam też same auta, omówimy ciekawostki. Posłuchamy jak brzmią oba ośmiocylindrowce, choć tutaj akurat o porównanie roczników było trudno – w obu koniach pierwsi właściciele zmodyfikowali układy wydechowe. Posłuchajcie, bo brzmią miodziaśnie!

Dajcie znać w komentarzach czy taka formuła nagrań się Wam podoba i ew. jakie inne modele i roczniki widzielibyście w tej serii.

Dobrego seansu!

#copart #iaai #mustang #gt #v8 #naprawa #service #zderzak #ślizg #reflektor #maska #paintjob #autazusa #autodiscover

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

22 thoughts on “Jak NAJTANIEJ naprawić rozbite auto z USA? / Nie taki tani FORD MUSTANG GT jak go malują

  1. Świetny film, jak każdy zresztą, bardzo przydatne są te informacje. Według was, jest spora różnica wizualna zamienników a orginałów, może jakoś gorzej spasowane są te części, lub coś takiego?

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!