Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Jak się kupuje auta na aukcji w Japonii? System aukcyjny w USS Tokyo | STRADALE Japan Vlog

Jak się kupuje auta na aukcji w Japonii? System aukcyjny w USS Tokyo | STRADALE Japan Vlog

Nasza kolejna wizyta w USS Tokyo – największym i najlepszym domu aukcyjnym w Japonii. Wyjaśniam, jak wygląda zakup samochodu poprzez japoński system aukcyjny. Mnóstwo kolorowych przycisków i dźwięków – jak się w tym połapać? Z pomocą przychodzi Łukasz Malusaka – nasz człowiek w Japonii 🙂 Dzięki jego doświadczeniu oraz podejściu do biznesu podobnym do naszego, jesteśmy w stanie zagwarantować świetną jakość obsługi z dużym naciskiem na najwyższą jakość kupowanych przez nas samochodów.

Obejrzeliśmy również kilka ciekawych samochodów licytowanych tego dnia. Na koniec udaliśmy się do klasycznej Izakaya niedaleko naszej firmy w Omitama na przepyszną kolację i zimne, japońskie piwko 😉

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 732 777 787

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

33 thoughts on “Jak się kupuje auta na aukcji w Japonii? System aukcyjny w USS Tokyo | STRADALE Japan Vlog

  1. Już ci miałem dawać suba za fajny kontent,ale jak powiedziałeś o Nissanie Nismo Ze nudy to brak szacunku z automatu (szanuj te Japońskie auta bo to oni byli/są/będą Wirtuozami motoryzacji)

  2. mam pytanie czy mozna wejs na ta strone i zobaczyc jak sie ludzie bija o auta??? czy to tylko w Japoni sa takie aukcje.Moze to glupie pytanie ale jestem ciekawy

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!