Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
JAK SPROWADZIĆ AUTO NA MIENIE Z DUBAJU DO POLSKI?

JAK SPROWADZIĆ AUTO NA MIENIE Z DUBAJU DO POLSKI?

Pewnie zastanawiacie się czym zawodowo zajmuję się w Dubaju. Wraz z moimi kolegami założyliśmy firmę, co daje nam możliwość pracy na wielu płaszczyznach.
I choć ostatnio otworzyłam klientowi firmę na lokalnym rynku, to dzisiaj pokażę Wam, jak pakowane są auta Polaków w kontenery i wysyłane na mienie przesiedleńcze do Polski.
Kilka słów w drodze na miejsce oraz trochę szczegółów dotyczących formalności, a na końcu wisienka na torcie, czyli video z samego pakowania aut... Zapraszam!

Dla zainteresowanych wysyłką mienia do PL:
https://www.desertcarsuae.com
Dla zainteresowanych weryfikacją, zakupem i wysyłką:
https://www.desertcarsuae.com

Instagram: https://instagram.com/polka_w_dubaju

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

8 thoughts on “JAK SPROWADZIĆ AUTO NA MIENIE Z DUBAJU DO POLSKI?

  1. Lady może byś opowiedziała swoją historie pobytu w Emiratach jak do tego doszło i ogólnie jak się żyje jak się tam czujesz… początki i gdzie zamierzasz mieszkać na starość.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!