Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Jak wygląda od zaplecza premiera nowego auta w Dubaju?

Jak wygląda od zaplecza premiera nowego auta w Dubaju?

#nissan400z #dubai

Zorganizowaliśmy w The Space premierę Nissana 400z.

Zapraszam na mój Instagram:
https://www.instagram.com/drive_with_matt/

THE SPACE:

WWW: http://the-space.com
INSTAGRAM: – https://www.instagram.com/thespace.dxb
YOUTUBE – https://www.youtube.com/channel/UCdvc79WuuG4-zu49zW14hyw

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

26 thoughts on “Jak wygląda od zaplecza premiera nowego auta w Dubaju?

  1. 400 Z widziałem z pół roku temu na żywo 2 razy i w porównuj 370, to 400 to lipton, może silnik lepszy a tak po za tym to tył jak piesek przy kupić 😂

  2. Odnośnie 350Z oprócz Infinity o którym mówiłeś, można wspomnieć że silnik montowana w pierwszych 350Z występuje także w gemie renault np Espace czy , Lagunie GT czy Vel Satis.
    Ogóle bardzo ciekawa prezentacja 400Z,
    tylko jedno małe "ale".
    11:20 Matuszu, firma "Bose" jest firmą Amerykańską ( i to od samego początku, została złożona przez inżyniera dźwięku i byłego wykładowcę z MiT) nazwy nie wymawia się Bose (jak się czyta niemieckie firmy) tylko "Bołs"

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!