Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Jak wysłać auto z Dubaju i ile to kosztuje Q&A - Vlog #13 - Polski Mechanik w Dubaju

Jak wysłać auto z Dubaju i ile to kosztuje Q&A – Vlog #13 – Polski Mechanik w DubajuPlanujesz zakup auta z rynku Emiratów Arabskich? Świetnie się składa ponieważ poszukiwania aut i ich Wysylka to również moja praca.

Wracasz do swojego kraju i planujesz zabrać swoje auto wraz z całym dobytkiem?
Przeprowadzę Cię przez całą procedurę.

W tym odcinku opowiem o całym procesie.

W poprzednim odcinku możecie zobaczyć jak wygląda pakowanie.
https://youtu.be/YvtZbFTkUF0

https://uae.dubizzle.com

https://www.copartmea.com

https://www.emiratesauction.com

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/todryks13/

#copart #cargo #wysylki #kontenery #Q&A

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

22 thoughts on “Jak wysłać auto z Dubaju i ile to kosztuje Q&A – Vlog #13 – Polski Mechanik w Dubaju

  1. 16:52 warto dodać że od 2020r jest jeszcze trzecia grupa, jeśli sprowadzane auto to hybryda to nawet mimo pojemnosći powyżej 2L (do 3,5L max ) płaci sie połowe stawki akcyzy, czyli zamiast 18,6 jest to 9,3, auta elektyczne jak np tesla są całkowicie zwolnione z akcyzy

  2. Hejka, dobry material
    Jeszcze nie wracam, ale jak bede na pewno skorzystam z Twoich uslug. Czy do zarejestrowania samochodow w PL (mienie przesiedlencze z ZEA) jest niezbedna faktura? Mam mulkiye itd ale kupowalem pare lat temu auto od osoby prywatnej (nie mam faktury) jak to ugryzc? pozdrawiam

  3. Propo kierunkowskazów – w Polsce jeździ bardzo dużo samochodów z czerwonymi kierunkowskazami na polskich blachach m.in. BMW, Mercedes, itp. Więc w kwestii wymogu pomarańczowych kierunkowskazów chyba coś zmieniło się?

  4. Mateusz, dzieki za dobry film z konkretnymi informacjami. W ramach powrotu do Polski planuję zrobić sobie przejazd przez Iran, Azerbejdżan, Gruzję i potem promem na Ukrainę. Po przyjeżdzie do Polski chciałbym, żeby samochód został już w kraju jako mienie przesiedleńcze. Czy to możliwe? Czy w takim przypadku potrzebuje export certificate z RTA i tymczasowe blachy czy mogę poprostu wjechać do Polski na emirackich tablicach? Pozdro! Michał

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!