Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Jaki efekt uzyskałem po wygłuszeniu - wytłumieniu samochodu

Jaki efekt uzyskałem po wygłuszeniu – wytłumieniu samochoduFilm pokazuje jaki efekt uzyskałem po wygłuszeniu / wytłumieniu samochodu. Wygłuszone zostały drzwi, maska, bagażnik i przednie nadkola.
Użyte materiały:
Mata wygłuszająca butylowa bitumiczna 2mm
CTK Elastik 6 – pianka wyciszająca hałas drogowy 6mm
Pianka LT10 wygłuszająca trudnopalna do maski i komory silnika 10mm

ankieta 1 DOM – https://www.youtube.com/post/UgkxU8O2jFmqysFHNT0rltIjM6104UNAn_js
ankieta 2 AUTO – https://www.youtube.com/post/UgkxK74_oyaqpVQYCC2eQq_qPNOTYMvWR5r4

00:00 Wstęp
01:09 wygłuszenie drzwi
02:24 wygłuszenie maski
02:41 wygłuszenie przestrzeni bagażowej
03:03 efekt uzyskany po wygłuszeniu
03:51 podsumowanie

Link do całej playlisty związanej z tematami samochodowymi:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLfP1aEaCJGvk-rYY3CBAXRunvVYRCcAaY

music by Tomasz Rogoziński from RouteNote
https://www.youtube.com/channel/UCo3F-Wf8zdj8wSlrG8xi_pg
kontakt również przez https://www.facebook.com/avstudiotomaszrogozinski

#wyciszenie #wygłuszenie #samochód

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

28 thoughts on “Jaki efekt uzyskałem po wygłuszeniu – wytłumieniu samochodu

  1. Ja kiedyś tj ok roku 2011 wygłuszyłem w taki sposób swoje stare dobre Audi 80 B4 z silnikiem 1.9TDI typ 1Z i po było duuużo ciszej. Na jednej ze stacji benzynowej gdzie tankuje pracownik stacji chciał mi ten jegomość benzynę wlewać a jak mu mówiłem że to diesel to mi skwitował że prima aprilis to był parę dni temu heh. Potem się pytał co do silnika wlałem (myślał że motodoktorka) ale to nie było to. Roztłumaczyłem jemu co i jak to był w szoku stojąc obok pracującego auta. Jak ktoś ma czas to z czystym sumieniem polecam – zwłaszcza w mniej luxusowych (głośniejszych) autach robi to mega robotę.

  2. Nie mam garażu-da się taki zabieg ogarnąć na parkingu pod blokiem? Koszty niewielkie, grzebać lubię więc jeśli przynosi to choć trochę pozytywnych efektów w ciepłe dni można by się pobawić etapami.

  3. Ja wygluszylem przednie dzwi i bagaznik z klapa oraz nadkola i podłogę masa butylowa i pianka 6mm…..efek bez wygluszenia przy 100km/h – 84db, za to po wygluszenia 80 db…. Ogólnie jestem rozczarowany… Czy to octavia tak ma czy coś źle zrobilem

  4. Dużo dźwięku ucieka przez takie elementy jak szyby więc nigdy nie będzie idealnie ale polecam okleić słupki i dach będzie lux robota

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!