Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Jaki samochód z Japonii za 100 tysięcy zł? | STRADALE Q&A GRUDZIEŃ 2021

Jaki samochód z Japonii za 100 tysięcy zł? | STRADALE Q&A GRUDZIEŃ 2021

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

26 thoughts on “Jaki samochód z Japonii za 100 tysięcy zł? | STRADALE Q&A GRUDZIEŃ 2021

  1. z Japonii…. znamy youtubera, który sprowadza….. z Dubaju… tez znamy youtubera, który sprowadza….
    dlaczego mamy płacić pośrednikowi jak ty extra money ???? Kazdy z nich załatwia cło, podatki a nawet rejestracje w danym woj….

  2. Mega pozytywny czlowiek. Z przyjemnoscia sie was oglada. Bardzo wazne jest, ze uzywasz slowa “my” zamiast “ja” mowiac o wlasnej firmie co pokazuje jaki masz szacunek do ludzi, z ktorymi wspolpracujesz. Super profesjonalna firma, leci subskrypcja! Pozdrawiam serdecznie z Kopenhagi!

  3. Wielki szacunek dla Pana, Panie Robercie. Moim zdaniem Pański sukces biznesowy opiera się na PRAWDZIE. Bardzo deficytowym towarze w dzisiejszych czasach. Po prostu mówi Pan klientom uczciwie jak się sprawy mają, a nie używa marketingowych bredni. Mnie osobiście one odstraszają. Być może nie tylko mnie. Życzę Panu tylko dużo zdrowia. Sukces w biznesie już Pan osiągnął.

  4. Czy jak wszyscy pomozemy kłaść te płytki to nagrasz film o swojej kolekcji?
    Spać nie będę mógł przez to, ze wspomniałeś o niej w filmie a przed chwilą oglądałem film z toru z e30 m3 evo II

  5. 7:00 trochę to trwa ale da się zarejestrować samochód z Japonii z kierownicą po prawicy z krótszym numerem VIN wiem bo 2 lata temu rejestrowałem Toyotę Suprę, no chyba, że coś się przez ostatnie 2 lata zmieniło 🙂

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!