Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Jakie auta kupują Polacy w Emiratach | weryfikacja zakupów w ciemno - Polski mechanik w Dubaju

Jakie auta kupują Polacy w Emiratach | weryfikacja zakupów w ciemno – Polski mechanik w DubajuDocelowo w odcinku miały wystąpić trzy auta jednak w tym samym tygodniu pojawił się kolejny, warty pokazania, kąsek.

Przedstawiam Wam cztery różne auta z czterech różnych źródeł.

#Porsche – klient znalazł auto na portalu http://www.dubizzle.com po czym zgłosił się do http://www.dobrastronamocy.pl o pomoc w sprawdzeniu i sprowadzeniu auta pod dom.

#Maserati – auto zostało odkupione od mojego klienta. Dwa tygodnie później pojawił się kupiec z Polski, któremu zostało to auto odsprzedane. I tym sposobem w jednym miesiącu auto miało 3 właścicieli:)

#BMW – auto wybrane przez klienta z popularnego na całym świecie portalu aukcyjnego http://www.copartmea.com. Nie był to zakup w ciemno, świadczę usługi sprawdzania aut przed ich zakupem. Auto przeszło wstępną weryfikację na placu Copart.

Na koniec wisienka na torcie, #Lamborghini z końcówki produkcji, czyli tak zwany drugi lift. Oprócz niskiego przebiegu i świetnego trójwarstwowego perłowego lakieru, Lambo ma podnoszony przód co pozwala na pokonywanie progów zwalniających bez uszkodzeń spliter. Auto pod zamówienie klientowi http://www.dobrastronamocy.pl

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

#Dubai #Polska #porsche #lamborghini #bmw #maserati

@Lamborghini @BMW @Maserati @Porsche​

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

21 thoughts on “Jakie auta kupują Polacy w Emiratach | weryfikacja zakupów w ciemno – Polski mechanik w Dubaju

  1. Porsche białe i to BMW nie bo to marne samochody kiedyś dobre teraz zawodne i z wadami generujące tylko poważne koszty napraw i samochód zastępczy ,ale te Maserati i to Galardo jak najbardziej , Maserati piękny prawdziwy samochód porządnie zrobiony ,ciekawe ile kosztował na nasze złotówki no i nie tuzinkowy jak inne podobne tzw niemieckie sportowe samochody drogie i tylko ładne nic więcej bo coś o tym wiem !

  2. Co do galardo ja swoje sprowadzilem z Dubaiu wyniosło mnie 495 tyś PLN po wszystkim po pół roku sprzedałem za 545 tyś. 😉 kupiłem z myślą o sobie ale przejechałem się audi rs6 i bez porownania lambo nie dorasta do pięt,wygoda,osiagi,funkcjonalność. To samochód nie nadaje się do codziennego urzutkowania NIE W POLSCE

  3. Witam. A co ciekawego mogę kupić w kwocie do 50 tys z transportem ? Czy jest sens coś kupować z Emiratów w tych pieniądzach ? Podobają mi się cayenne, x5, masserati quatroporte, mercedes, c, e, cl, s, clk, cls. Moc powzyżej 250 km. Znalazło by się coś ? 😛

  4. Oglądam z przyjemnością. Chyba jednak lepiej czułeś się kręcąc śrubki niż obecnie w The Space. Wiadomo, że to inny świat, więc na pewno nie jest to żadna krytyka, a tylko moja opinia. Nagrywaj i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!