Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Jakie AUTO za 100 000 ZŁ? Salon Polska vs. import USA

Jakie AUTO za 100 000 ZŁ? Salon Polska vs. import USA

W odcinku zastanowimy się jak najlepiej zainwestować w samochód za ok. 100 000 zł. Pójść do salonu i kupić auto nowe? W jakiej wersji? Ściągnąć 2-latka z USA? Za ile? Jakie modele i jakie wyposażenie dostaniemy w tym budżecie?

Na dobry początek naszego nowego cyklu porozmawiamy sobie o sedanach.

100 000 zł to bardzo niewdzięczny budżet, bo ceny samochodów nowych bardzo mocno poszybowały w górę (wyjaśnimy o ile i dlaczego). A dowiadujemy się o tym dopiero gdy przekroczymy prób salonu. Podwyżki dotyczą także samochodów używanych, w tym aut z USA, choć w dużo mniejszym stopniu. Jak wypada porównanie 1:1?

Omówimy sobie ofertę salonową na Skodę Octavię, Mazdę 3 Sedan oraz Toyotę Corollę Sedan. Przy okazji powiemy jakiego sedana za 100 tys. zł nie kupicie u dealera. Ofercie krajowej przeciwstawimy propozycje z USA – Audi A4 B9, Forda Fusiona oraz Dodge’a Chargera. Które tańsze, które lepsze i w czym?

To porównanie pozwoli zobrazować różnicę w klasie aut ZA TE SAME PIENIĄDZE – silnikach, skrzyniach, wyposażeniu. Podamy ceny wszystkich modeli i wersji – jak zawsze – byście mogli podjąć racjonalną decyzję zakupową… I nie żałować wyboru!

Będzie też o gwarancji i akcjach serwisowych na auta z USA, doposażaniu aut w salonach, restrykcjach produkcyjnych i czasie realizacji zamówień na nowe auta. A także o serwisowaniu i naprawach auta z USA. Jest się czego bać?

Dajcie znać czy taka formuła filmów się Wam podoba – nakręcimy kolejne odcinki, dotyczące kolejnych segmentów czy pułapów cenowych (np. auto za 50 tys. zł z Polski i USA).

Tymczasem dobrego seansu!

#copart #iaai #toyota #corolla #ford #fusion #skoda #octavia #mazda3 #dodge #charger #v8 #tfsi #audi #a4#b9 #mildhybrid #skyactiv-g #led #hud #autazusa #autodiscover

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!