Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Kategoria B - Plac - Przygotowanie się do jazdy, sprawdzenie stanu technicznego.

Kategoria B – Plac – Przygotowanie się do jazdy, sprawdzenie stanu technicznego.Poradnik WORD Warszawa dla zdających egzamin na prawo jazdy na kategorię A. Zadanie: przygotowanie się do jazdy, …

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

34 thoughts on “Kategoria B – Plac – Przygotowanie się do jazdy, sprawdzenie stanu technicznego.

 1. Prawko zacząłem robić już prawie 10 lat temu. Nie dokończyłem go do dziś z różnych względów (a głównym było LENISTWO i chęć wypicia piwka na każdej imprezce). Jestem na siebie zły jak cholera i zmuszam się by wreszcie to ogarnąć. Przecież to nie jest jakieś trudne, tyle osób zdawało i zdało więc czemu mnie ma się nie udać? Trzymajta kciuki, chce zakończyć ten etap jeszcze w tym roku.

 2. uczenie się i zdanie testu w polsce jest przezabawne – wszystkie śmieszne pytania. Zdałem egzamin w Anglii w 1989 roku bez lekcji. mój brat pozwolił mi prowadzić samochód – nauczył mnie prowadzić, choć nie jest wykwalifikowanym nauczycielem. Myślę, że w Anglii jest to nadal możliwe, dopóki kierowca posiada prawo jazdy od co najmniej 5 lat, nauczyciel jazdy nie jest konieczny. a kiedy poczułem, że jestem wystarczająco dobry, poszedłem na test … zdałem pierwszy raz. bez pytań o silnik, bez pytań o pozycję siedzenia, bez głupich pytań o sprawdzenie wszystkich świateł … tylko pół godziny jazdy samochodem mojego brata i kilka pytań od egzaminatora – a jeszcze w polsce ??? ?? Polska jest po prostu szalona – zbyt wiele bezsensownych pytań – po prostu wyrusz w drogę i jedź.

 3. Egzamin nie zdany.. z powodu?
  Pojebania świateł i jazda na pozycyjnych… Miałem 3 do wyboru wybralem te jedne złe…
  Tuż przed egzaminem przypomniałem sobie o okularach i tej jebanej wadzie która wynosi caaałe- 0.75 instruktor polecił znaleźć zerówki lub pożyczyć.. Nie miałem tyle czasu więc pożyczyłem – 4.. Wcześniej miałem drogowe włączyć i wyłączyłem je po zrobieniu tego a że kontrolek nie dojrzałem, ale bylem pewny. to mówię wszystko okej jade dalej..i na jakich światłach jeździmy pyta egzamomator. no to mówię….. A jakie mamy…… pozycyjne!? na co ja liczyłem na szczęście? Tonacy brzytwy sie chwyta zapamiętam to już do końca życia. Następne podejście za dwa tygodnie o 10.. Błagam módlcie sie za mnie 😁😐
  Wezmę okulary!!!

 4. ja prawie oblałam na pierwszym zadaniu, bo jakąś minutę męczyłam się przy otwieraniu maski (nie mogłam znaleźć tego przycisku pod maską do otwierania) :') na szczęście trafiłam na miłego egzaminatora, który mnie nie poganiał i nie stresował, i ostatecznie zdałam 😀

 5. błąd. Ustawianie fotela powinno się odbywać w takiej kolejności:
  1. wysokość (zaleca się odległość między czubkiem głowy a dachem auta taką jaka jest przy zaciśniętej pięści)
  2. regulacja przód-tył (zaleca się aby przy wciśniętym sprzęgle noga była prawie całkowicie wyprostowana w kolanie)
  3. regulacja pochylenia (zaleca się aby sięgać nadgarstkiem do czubka kierownicy jednocześnie dotykając łopatkami fotela)
  4. zagłówek (jego górna część musi być na wysokości czubka głowy)

  UWAGA! Nigdy nie zaczynaj ustawiać fotela w innej kolejności gdyż np przy regulacji wysokości fotel porusza się do przodu lub do tyłu

 6. 0:25 nie sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, bo to robi się na skp. Tylko sprawdzenie stanu technicznego elementów pojazdu, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo ruchu drogowego. Niby jedno słowo a można nie zdać. Jak robicie filmiki to róbcie poprawnie.

 7. 1:22 tzn jak? W lewym lusterku osoba egzaminowana powinna widzieć, lewy bok pojazdu i lewy obszar przestrzeni za pojazdem. W prawym, prawy bok pojazdu i prawdy obszar przestrzeni za pojazdem. W lusterku wewnętrznym powinna widzieć obszar znajdujący się za pojazdem.

 8. Gdy egzaminator niema żadnych zastrzeżeń do jazdy kursanta z danej nauki jazdy , naprawdę najmniejsze szczególiki i on zdaje egzamin , bo prowadzi samochód zgodnie z przepisami ruchu drogowego i potem czy ten kierowca będzie jeździł zgodnie z przepisami ruchu drogowego ? Myślę, że nie. Wiem z doświadczenia. Interesuje mnie dlaczego tak jest ? (Psychika ) Możnaby jakiś wykład zrobić na ten temat. Aspekt np przekraczania prędkości, wydziela się adrenalina ,bo ile ten dany samochód pojedzie maksymalnie? ,ciekawość i niestety zapominanie o bezpieczeństwie nie tylko swoim ale także innych uczestników ruchu drogowego. Wniosek jest taki , że może to doprowadzić do wypadku nawet śmiertelnego. Aspekt np gdy kierowca siada za kierownicą nietrzeźwy. To taki kierowca moim zdaniem nie ma rozumu jest pozbawiony muzgu w dosłownym sensie. Możnaby dalej pisać o myśleniu człowieka podczas prowadzenia samochodu.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!