Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
KIEROWCA czy PREZES ? Mercedes S Klasa S63 AMG L W221

KIEROWCA czy PREZES ? Mercedes S Klasa S63 AMG L W221W tym odcinku Robert prezentuje używany Mercedes klasy S. Ten konkretny model to S63 AMG L W221. Samochód pochodzi z rynku japońskiego. Został wyprodukowany w 2009. Ma wolnossący silnik V8 o pojemności 6,3 litra i mocy 525 koni mechanicznych.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

40 thoughts on “KIEROWCA czy PREZES ? Mercedes S Klasa S63 AMG L W221

  1. Dzień dobry
    Panie Robercie wspaniałe się Pana słucha tym bardziej jak Pan opowiada o drobiazgach każdego z Waszych aut czy to auta bardzo bogate czy proste każde auta to wasz konik z miła chęcią jeśli to możliwe poznał bym Wasza kolekcje jeśli było by to możliwe pozdrawiam i trzymam kciuki motoryzacja to wasza pasja i sens życia to widac

  2. Ty żałuj kumplu że w moim seicento nie siedziałeś😁🙈👍 a i jest co oglądać wszystko naprawiam wkrętami do drewna i drutem wiązałkowym ale klima i szyby w prądzie są…

  3. Lepiej z tylu usiasc.Samochod wyglada bardziej atrakcyjnie z tamtej perspektywy.Ja siedze z przodu i zawsze widze to co sie widzi z jakiegoklwiek samochodu.Ulica, dziury, znaki, korki…

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!