Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
KOLEKCJA MARZEŃ. Mercedesy i klasyczne motocykle. Renowacja Hondy Motocompo z Japonii.

KOLEKCJA MARZEŃ. Mercedesy i klasyczne motocykle. Renowacja Hondy Motocompo z Japonii.W tym filmie Robert ogląda wyjątkową kolekcję Mercedesów oraz klasycznych motocykli. Zagląda również do warsztatu Soul Cars gdzie trwa renowacja jego Motocompo z Japonii.

W kolekcji są Mercedes Klasa S W116, Mercedes Klasa S W126, Mercedes Klasa S W140, Mercedes Klasa S W221, Mercedes G55 oraz motocykle Honda Monkey, Simson.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

47 thoughts on “KOLEKCJA MARZEŃ. Mercedesy i klasyczne motocykle. Renowacja Hondy Motocompo z Japonii.

  1. Piękna kolekcja👍pamiętam jak za małolata marzeniem był taki Simson skuter. A propos motocykla policyjnego na żółtych tablicach można jak najbardziej jeździć z kompletnym policyjnym wyposażeniem.

  2. Myślę że warto by było wprowadzić również klasyka i bardzo rzadko spotykany motocykl Aprilia RS250, oraz Honda RVF 750 RC45. Sam na nie choruje ale aktualnie budżet nie pozwala. Ale skupuje również klasyki sprzęty które nabierają aktualnie wartości i chowam pod przysłowiowym kocem hehe . Ale panowie wam na pewno się uda 🙂

  3. Niby fajna ta ekipa filmowa która robi ujęcia itd. Nic do niej totalnie nie mam bo materiały są fajne zrobione, ale jakoś tak stare vlogi z twojej kamery bardziej do mnie przemawiały, ale jestem w stanie zrozumieć, ciągle kamery trzymać nie możesz, pozdro!

  4. gość mówi o pełnej zgodności z oryginałem każdego motocykla opierając się o… Gazelę po swapie silnika z SHL M11W XD (w seryjnej gazeli silnik z magnetem nigdy nie występował, był montowany tylko do SHL M11W)

  5. wszystko ladnie pięknie tylko czesci zamienne imprt + podatki juz taka zabawe mialem z Camaro i dziekuje wole auta Europejskie ale z wiksza mocą 400 konne BMW czy Audi i bez problemow z czesciami, serwisowaniem a jak ktos lubi problemy to smialo

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!