Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
KUPIŁEM SUPRĘ W DUBAJU - Jak to zrobiłem?

KUPIŁEM SUPRĘ W DUBAJU – Jak to zrobiłem?Siema! Dzisiaj w końcu kupuję swoje pierwsze auto w samym Dubaju! W tym odcinku pokażę wam wszystkie formalności przez które musiałem przejść żeby nabyć w tym kraju pojazd!

#dubaj #toyota #supra #newcar #dubai
Instagram: https://instagram.com/mike_m4

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

43 thoughts on “KUPIŁEM SUPRĘ W DUBAJU – Jak to zrobiłem?

  1. Jak wcześniej oglądałem z ciekawością ten kanał ,to po wyjeździe do dubaju odechciało mi się. Nie podoba mi się ten kraj. Szkoda, ale tracisz subskrybenta. Dlaczego nie pojechałeś do USA, tylko wylądowałeś w tym kraju kozojeb…….?

  2. Jak jesteś w tym dubaju to nie zastanawiałeś się może czy nie odwiedzić The Space ? Chyba że niewiesz co to za miejsce to polecam obczajić 🙂

  3. jacy wy wielcy jutu bery jesteście śmieszni ,wyjeżdżacie do totalitarnego kraju gdzie nie ma demokracji kobiety nie maja żadnych praw a homoseksualistów zrzucają z dachu i jakoś wam miernoty to nie przeszkadza

  4. Siemano supra jest git bo to w końcu bmw . Ps . Przegląd przejdzie bez problemu z ciemnymi szybami tam im wolno bo słońce smaży i jest chłodniej i nie pali tapicerki. Pozdro

  5. Jedno z najlepszych aut ostatnich lat. Miałem przyjemność jeździć taka już po modach. Coś cudownego auto przyklejone do drogi a zarazem bardzo fajna zabawka na latanie bokiem. Opcji modyfikacji wizualnej jak i potencjału na mody mechaniczne b58 jest mnóstwo. Zajebisty wybór❤

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!