Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Kupiliśmy najbardziej znanego Huracana w Dubaju! + Giulia QV & Alpina B7

Kupiliśmy najbardziej znanego Huracana w Dubaju! + Giulia QV & Alpina B7Cześć, w dzisiejszym odcinku pokazujemy Wam jak wygląda najpopularniejszy Huracan w Dubaju, który został nagrany przez większość najbardziej znanych youtuberów, a następnie trafił na nasz Polski plac !

Dodatkowo z USA dojechała do nas Giulia QV oraz Alpina B7.

Samochód przed importem sprawdził dla nas oczywiście Mateusz, więc zachęcamy do odwiedzin na jego kanale, gdzie możecie oglądać nasze realizacje z Emiratów: Polski Mechanik w Dubaju.

Chcesz sprowadzić podobne auto z USA lub Emiratów?
Napisz do nas, z pewnością pomożemy!

A także w relacjach na Instagramie: https://www.instagram.com/dobrastronamocy.pl
Postach na facebooku:
https://www.facebook.com/dsmocy
Oraz jedynej w Polsce grupie importu z UAE: https://www.facebook.com/groups/682949325761654/

Music used in video from: https://www.bensound.com​​ !

Importowane z Youtube Warszawa serwis samochodów sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Niemiec, Europy i Japonii. Warszawa USA-Cars to samochody amerykańskie. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Import samochodów z USA. zrujnowany, podatny na wypadki i rozerwany na strzępy. Firma Warsaw Auto Import. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów, w tym osobowych, użytkowych i użytkowych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy powypadkowe dowolnej marki i modelu samochodu osobowego, a także zapewnić serwis mechaniczny. Decydując się na współpracę z nami, możesz spodziewać się niezawodnego serwisu pojazdów mobilnych. Serwis Warszawa pojazdów sprowadzonych z Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Europy. Warsaw USA-Cars to przykłady samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Automechanik z Warszawy Poznanie I mobilny warsztat, mobilny serwis samochodowy, elektryka, diagnostyka, serwis na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

wraki samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, które są również niebezpieczne i łatwe do rozbicia. Koncern znany jako Warsaw Auto Imports. Zapewniamy kompleksową naprawę powypadkową wszelkiego rodzaju samochodów, w tym zarówno pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Oprócz wykonywania rutynowej konserwacji samochodów osobowych dowolnej marki lub modelu, jesteśmy również w stanie przeprowadzać rozległe naprawy powypadkowe pojazdów klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że otrzymasz godny zaufania mobilny serwis samochodowy.

18 thoughts on “Kupiliśmy najbardziej znanego Huracana w Dubaju! + Giulia QV & Alpina B7

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!