Loading…

Auta importowane Naprawa - Serwis Aut Importowanych w Warszawie.

Mechanik do Aut importowanych - Napraw Perfekcyjne Auto w Warszawie - Auta importowane Naprawa - Serwis i Warsztat Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Profesjonalna naprawa aut z USA.
Kontakt Mechanik
Kupiliśmy rozbitego Forda Mustanga z USA - Okazja z domu aukcyjnego? #1

Kupiliśmy rozbitego Forda Mustanga z USA – Okazja z domu aukcyjnego? #1

Naprawa samochodu może stanowić nie lada wyzwanie, szczególnie wtedy, kiedy kupuje się powypadkowy egzemplarz Mustanga z innego kontynentu! W pierwszym odcinku przekonamy się, czy jego kupno było rozsądną decyzją. Dzięki za oglądanie!

#copart #mustang #iaai

Kilka informacji o samochodzie:
Rok produkcji: 2014
Silnik: 3.7 V6
przebieg 65983km

Sprawdźcie też:

-Instagram: https://www.instagram.com/miloszszablowski/?hl=en

-Facebook: https://www.facebook.com/fasthog/

-Email: fasthoggarage@gmail.com
—————-
MUZYKA

DJ Quads – Punch
https://www.youtube.com/watch?v=WS89oN3OLF4
https://soundcloud.com/aka-dj-quads

MBB – island
https://www.youtube.com/watch?v=0fLMSubepkY

Importowane z Youtube Naprawa Aut Importowanych Warszawa, serwis Auta z USA, Niemiec, Europy, Japonii. Serwis samochodów amerykańskich Warszawa USA-Cars. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu lub w naszym warsztacie samochodowym.

Naprawa aut z USA. Uszkodzone, powypadkowe, rozbite. Naprawa Aut Importowanych w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych lub ciężarowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów osobowych oraz ich serwis mechaniczny. Współpracując z nami możesz liczyć na należytą obsługę mobilnego serwisu samochodowego.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!